Чистката в ЦСКА продължава - гонят още трима

Чистката в ЦСКА продължава - гонят още трима

Вижте подробности

Чистката в ЦСКА ще продължи с поне още трима играчи. На изхода при армейците са Джейсън Локило, Мика Пинто и Аарон Исека. При представянето на новия спортен директор Бойко Величков бе обявено, че те са пратени да тренират с втория отбор и се търсят варианти за раздяла с тях.

Още до края на седмицата поне един ще разтрогне, като най-близо до прекратяване на отношенията е Локило. Неговите агенти вече са в София и в момента се водят преговори за това, дали контрактът му да бъде разтрогнат по взаимно съгласие, или ще му се търси нов отбор посредством наем или продажба.

Така, ако се стигне до раздяла и с тримата, бройката на напусналите ще е колкото за един тим – 11! Локило, Пинто и Исека подобно на разтрогналите вече Купър и Бютучи не оправдаха големите си заплати и логично са на изхода в ЦСКА.

В предстоящия кръг на първенството "червените" посрещат ЦСКА 1948. Според букмейкъра WINBET те са абсолютни фаворити. Вероятността за победа на ЦСКА е 67,8 процента. Шансовете за равенство са 26,5%, а евентуален успех на ЦСКА 1948 18,9%.

 

Треньорът на Борац: Левски е добър отбор, но можем да продължим напред

Старши треньорът на Борац Баня Лука - Винко Маринович, говори на официалната пресконференция преди реванша с Левски от първия квалификационен кръг на Шампионска лига

РАЗКРИТИЕ: Омония иска да купи Йоанис Питас

Името на нападателя на ЦСКА Йоанис Питас бе свързано с трансфер в кипърския Омония Никозия

OФИЦИАЛНО: Лудогорец обяви нов генерален спонсор

Ръководството на Лудогорец обяви нов генерален спонсор

Барселона идва за приятелски мач срещу България?

Министър-председателят Румен Радев проведе среща с делегация на Барселона и техни международни партньори

Вуцов: Готов съм за дузпи

Вратарят на Левски – Светослав Вуцов, сподели очакванията си за реванша срещу Борац Баня Лука от първия квалификационен кръг на Шампионската лига

Симеон Славчев напусна Локо София

Локомотив София се раздели със Симеон Славчев по взаимно съгласие, информираха официално от "червено-черния" клуб.