Чочев преди Танзания и Азербайджан: Няма слаби съперници

Чочев преди Танзания и Азербайджан: Няма слаби съперници

Халфът на Лудогорец остана трети в анкетата "Футболист на годината"

Полузащитникът на Лудогорец Ивайло Чочев говори пред медиите след церемонията за „Футболист на годините“, на която завърши на почетната трета позиция.

„Отидох в най-добрия отбор в България, който разполага с най-добрите футболисти и се бори за Европа. Когато си в по-добър отбор, имаш по-голям шанс за индивидуални награди“, започна Чочев.

Той говори за предстоящите мачове с Танзания и Азербайджан: „Няма слаби отбори, да се надяваме да вървим във възходяща линия. Важно е отборът да е готов за мачовете през септември.“

„Колкото повече отбори имаме в Европа, толкова по-голям плюс. Мисля, че има много добри български футболисти, показвали са го през годините. Не очаквах след тежката контузия да имам толкова награди, може би не съм на това ниво от преди контузията, но се чувствам по-радостен така. Имам къде да складирам наградите, място ще намерим винаги“, завърши Чочев.

Храбър Локо (Сф) удари Черно море на "Тича" - 1:0 (ВИДЕО)

Три отменени гола, "моряците" без точен удар

Славко Матич преди Лудогорец: Можем да поднесем изненада

Старши треньорът на Септември Славко Матич застана пред клубния сайт, за да коментира първите си впечатления след завръщането си начело на септемврийци и сподели своите очаквания за предстоящите битки до края на календарната година

НА ЖИВО: ЦСКА - Ботев Пд (СЪСТАВИ)

Следете тук сблъсъка на "Васил Левски'

Тунчев с коментар за бъдещето на Ивелин Попов

Ветеранът спира с футбола след края на сезона

Иван Стоянов: Сгрешихме тактиката

Аз съм твърдо зад футболистите, призна треньорът на "червените"

Тунчев: След мача в Разград си повярвахме

"Тактическата дисциплина беше водещата, призна треньорът на Арда

Възходът на Арда продължава, разби ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

"Червените" падат с 0:3 в Кърджали

НА ЖИВО: Черно море – Локомотив (София) 0:1

Два отменени и един зачетен гол на "Тича", гледайте и следете мача тук…

Ясна е групата на ЦСКА за Ботев (Пловдив)

Янчев включи в състава Марк-Емилио Папазов