Чужди клубове с интерес към Марин Петков

Чужди клубове с интерес към Марин Петков
Източник: БГНЕС

Националът на Левски Марин Петков почти сигурно ще бъде продаден през летния трансферен прозорец.

Интерес към него не липсва, а цената, която шефовете на клуба настояват да получат за правата му, е над 1 милион евро.

До момента клубове от Белгия и Турция са показали интерес към фланговия нападател. Изявите му са следени на живо на няколко пъти тази пролет. Очаква се скоро за него да пристигнат официални оферти.

През зимата много се спекулираше, че Марин ще премине в дублиращия тим на италианския гранд Милан. Представители на играча тогава също засилваха тези твърдения. В крайна сметка обаче юношата на Левски остана на „Георги Аспарухов“. И тогава той бе спряган за редица белгийски клубове, но до сериозни преговори не се стигна.

През този сезон Петков бе на терена в 29 шампионатни мача, в които отбеляза 9 гола. Той дели върха на реализаторската листа на сините с централния нападател Алекс Колев. За последно Марин се разписа миналия кръг при 1:1 срещу Арда.

ЦСКА връща откритите тренировки и пресконференциите

ЦСКА ще върне пресконференциите и откритите тренировки, за да може феновете да черпят информация от първа ръка

Левски следи полузащитник на Спартак Варна

Левски следи ситуацията с халфа на Спартак (Варна) и младежки национал Дамян Йорданов, съобщава "Тема Спорт"

Джеси Марш остана доволен от храбростта на канадците

Старши треньорът на Канада Джеси Марш заяви, че е доволен от начина, по който отборът му реагира, за да стигне до равенството 1:1 с Босна и Херцеговина в първия мач от група Б на Световното първенство

Майкон няма да ходи в бразлиски гранд

Спекулациите за бъдещето на защитника на Левски Майкон продължават

Балъков: Футболът е социален феномен

„Най-силният ми спомен е от Париж“, посочи легендата

Разкритие: Янев спря Десподов за ЦСКА

За разлика от Десподов, Чочев продължава да е приоритет в селекцията на ЦСКА