ЦСКА 1948 с благотворителен търг

ЦСКА 1948 с благотворителен търг

"Червените" с подкрепа за малката Белослава от Русе

ЦСКА 1948 стартира благотворителен търг в подкрепа на малката Бела. От 13.11 до 19.11 всеки желаещ ще може да участва в търг за фланелка на състава от Бистрица, подписана от целия отбор и щаб. Начална цена: 150 лв.

„Целта е да помогнем на Белослава от Русе, която едва на 2 години и 6 месеца преживява внезапен сърдечен арест и изпада в клинична смърт за 10–20 минути. След дълга борба за живот, множество операции, 5-месечно лечение в Турция и продължаваща интензивна рехабилитация, Бела днес има шанс да проходи, но предстои тежка операция и нов дълъг възстановителен процес.

Разходите за лечение са непосилни за семейството, а средствата от предходните спешни хоспитализации вече са изчерпани.

Можете да подкрепите Бела и чрез дарение:

IBAN: BG85 FINV 9150 1317 5575 50

Получател: Белослава Бисерова Бориславова

Revolut: @bela2018

PayPal: @LYBela2018

Нека заедно помогнем Бела да направи своята следваща крачка“, написаха от ЦСКА 1948 на своята официална страница във „Фейсбук“.

 

Серина Уилямс ще играе и на сингъл на Уимбълдън

Серина Уилямс ще играе на сингъл на Уимбълдън, след като получи уайлд кард, обявиха организаторите в неделя

Мощен ЦСКА 1948 приключи лагера в Банско с 4:1 над шампиона на Косово! (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 завърши първата част от лятната си подготовката с убедителна победа с 4:1 над косоварския шампион Дрита

Славия обяви контролите за лагера в Банско

Славия обяви програмата си за приятелски мачове по време на подготвителния си лагер в Банско

Евросъперник на ЦСКА гони треньора си

Съперникът на ЦСКА в европейските клубни турнири – Дери Сити, е на път да уволни наставника си точно преди сблъсъците с червените.

Левски разпродаде близо 10 000 сезонни карти

Привържениците на Левски са все по-близо до закупуването на 10 хиляди сезонни карти, съобщават българските футболни шампиони.

Левски изпуска участник на Мондиал 2026

Добрите игри на Иван Башич засилиха интереса към него