ЦСКА 1948 завърши наравно с лидера в Босна и Херцеговина (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 завърши наравно с лидера в Босна и Херцеговина (ВИДЕО)

Мамаду Диало се разписа за “червените”

ЦСКА 1948 и Борац (Баня Лука) завършиха наравно 1:1 в контролна среща в Белек. Лидерът в първенството на Босна и Херцеговина откри резултата чрез Дамир Хреля в 58-мата минута, а в 80-ата Мамаду Диало изравни. В самия край на двубоя гредата попречи на столичани да осъществят пълен обрат.

Проверката бе под №7 в Турция за "червените", които до този момент имаха една победа, едно равенство и четири загуби. До края на лагера си в югоизточната ни съседка тимът на Иван Стоянов ще премери сили и с Гангуон (1 февруари).

Първото полувреме премина равностойно, като липсваха по-опасни ситуации пред някоя от двете врати.

В 58-мата минута босненците поведоха с гол на Дамир Хреля.

В 80-ата минута Мамаду Диало се възползва от неразбирателство в защитата на Борац и възстанови равенството. Малко преди попадението стражът на ЦСКА 1948 се отчете с брилятно спасяване.

В последната минута от редовното време изстрел на футболист на софиянци срещна лявата греда.

ОФИЦИАЛНО: Стърлинг си тръгна от Челси

Рахийм Стърлинг вече официално не е играч на Челси, след като договорът му с лондончани е бил прекратен по взаимно съгласие, обявиха от "Стамфорд Бридж"

Илиан Илиев: Трябва да добавим малко качество

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев, говори пред медиите след контролата на „моряците“ срещу Черноморец Бургас (1:0)

Черно море победи Черноморец Бургас с 1:0 след загубата от Локо ГО

Черно море записа победа във втората си контрола за деня

Веласкес успокои феновете: Положението със Сангаре не е сериозно

Треньорът на Левски Хулио Веласкес говори след победата над Вихрен Сандански с 3:1 в контролна среща

Левски приключи контролите с победа срещу Вихрен (ВИДЕО)

“Сините” във вторник срещат Лудогорец за Суперкупата на България

Започна изграждането на таблата на „Българска армия“

Очакванията са до лятото новият дом на ЦСКА да бъде готов