ЦСКА договаря дълъг наем на Доминик Янков

ЦСКА договаря дълъг наем на Доминик Янков

"Червените" продължават преговорите с Монреал

ЦСКА иска да привлече халфа Доминик Янков под наем за година и половина, твърди „Тема Спорт“. Именно в такава посока са били преговорите между армейците и канадския Монреал, като според запознати двете страни са постигнали споразумение относно детайлите по сделката. Съвсем скоро трябва да стане ясно дали тя ще се осъществи. Преди дни доскорошният треньор на Левски Станислав Генчев разкри, че 24-годишният плеймейкър е бил готов да облече синята фланелка, но от „Герена“ не са изпратили предложение към Монреал за правата му.

Както вече писахме, от клуба са отворени към раздяла с Доминик, когото привлякоха в началото на годината от Лудогорец. Те са достигнали тавана на заплатите, определен от МЛС, и за да подсилят състава за следващия сезон, ще трябва първо да се освободят от някои от наличните футболисти. В черния списък е и родният национал, който записа 21 шампионатни мача през тази кампания, но бе титуляр само в 6 от тях, а в 15 случая се появи от резервната скамейка. Отчете се с два гола и една асистенция, а тимът му отпадна на 1/16-финалната фаза на плейофите в първенството на САЩ и Канада. Както е известно, МЛС се провежда във формат пролет-есен и вече два месеца Янков е във ваканция.

Спортно-техническият щаб на ЦСКА разглежда голям брой опции за зимната си селекция. Както вече писахме, преговорите за един от набелязаните – грузинския национал Георгий Цитаишвили, зациклиха. Армейците са изпратили оферта към Динамо Киев за крилото, която надхвърля 1 милион евро. На този етап обаче украинците бавят отговора си, а според източник на ръководството на червените към футболиста има сериозен интерес и от други клубове.

ЦСКА няма никакъв шанс за титлата в efbet Лига, защото изостава на рекордните 27 точки от лидера Лудогорец. но продължава битката за Купата на България. В предстоящите четвъртфинали на 26-28 февруари, "червените" са домакини на Арда.

Букмейкърът efbet счита ЦСКА за абсолютен фаворит. Вероятността за победа на тима на Александър Томаш е 69 процента. Шансовете за равенство в редовното време са 24,4%, а за победа на Арда 16,8%.

Арсенал потвърди строги санкции за 17 от феновете си

Всеки един е отстранен от мачовете на лондончани за период между 1 и 3 години

Киряков: Момчетата се постараха, спокойно можехме да постигнем и равенство

Треньорът на Етър не бе доволен след загубата от Янтра

Спартак (Варна) е в кошмарна серия срещу Локомотив (София)

Преди петъчния сблъсък между двата отбора на стадиона в кв. „Надежда“

Янтра записа първа победа в първенството, надделя над Етър на "Ивайло"

Габровци спечелиха местното дерби

Десподов призова за подкрепа към националите

Бъдете 12-ият играч, каза капитанът на “лъвовете”

Ясен е съдията на мача Миньор – Етър

Вижте съдийските назначения за срещите от 5 кръг

Глобиха Ботев (Пловдив) с почти 6 бона, санкционираха и Веласкес

Вижте всички решения на Дисциплинарната комисия на БФС

БФС отпусна още 400 билета за България - Испания

Интересът към мача е огромен

Клуб от Лос Анджелис иска Марин Петков от Левски

„Сините“ са определили цена от $1 млн. за таланта си, но са получили оферта за наем