ЦСКА и Люксембург без Пинто

ЦСКА и Люксембург без Пинто

Бранителят е с контузия

Защитникът на ЦСКА - Мика Пинто има проблеми с коляното и няма да бъде викан в националния отбор на Люксембург за предстоящите контроли с Швеция и Швейцария, които ще се играят съответно на 22-ии и 25 март, твърди infos.rtl.lu.

От щаба на Люксембург разкриват, че футболистът е измъчван от травма. От ЦСКА не е излизала информация, че Пинто има здравословни проблеми. Защитникът в последните мачове е титуляр в селекцията на Александър Томаш. В предстоящата среща с Черно море от Първа лига се очакваше Пинто да стартира. 

Бусато - аут от ЦСКА, намериха му заместник

Чужденецът с най-много изиграни мачове в историята на ЦСКА – Густаво Бусато, е провел среща с клубното ръководство вчера.

Какви са решенията след срещата на БФС, клубовете и ПФЛ?

Обобщава заместник-изпълнителният директор Добрин Гьонов

Караманджуков: Опитахме се да защитим интересите на българския футбол

Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков даде коментар след срещата между клубовете и Българския футболен съюз, проведена в централата в Бояна.

Започна важна среща за бъдещето на българския футбол

На базата в „Бояна“ стартира срещата между Българския футболен съюз, Професионалната футболна лига и представителите на клубовете.

Мистерия около играч на Спартак Варна

Пълна мистерия цари около бранителя на Спартак Варна Лукас Магджински.

Крушарски: Ботев винаги искат нещо

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски бе категоричен пред „Тема Спорт“ че четвъртфиналът за Купата на България с Ботев Пловдив на „Лаута“ ще се играе според предварително обявения термин – 10-12 февруари (вторник-четвъртък).