ЦСКА набеляза сериозно име за заместник на Томаш

ЦСКА набеляза сериозно име за заместник на Томаш
Източник: БГНЕС

"Червените" вече имат алтернатива на треньора си

Спортният директор на ЦСКА Пауло Нога обмисля привличането на нов треньор, ако Александър Томаш не класира отбора за евротурнирите, пише „Блиц".

Португалецът е обявил твърдо пред хората над него в Борисовата градина, че искрено подкрепя настоящия наставник, но въпреки това планира резервен вариант.

Нога вече е провел разговор с едно световноизвестно име. Става въпрос за 55-годишния Пауло Бенто. Неговият адаш и сънародник от десетина дни е без работа, след като напусна поста национален селекционер на Обединените арабски емирства.

Бенто има доста добра визитка. Като треньор два пъти е печелил Купата на Португалия начело на Спортинг Лисабон. Също толкова пъти е вдигал Суперкупата на Португалия пак със Спортинг Лисабон. Към това добавяме и две втори места в португалското първенство като наставник на лисабонските лъвове.

След това в продължение на четири години Паоло е селекционер на Кристиано Роналдо и останалите португалски национали.

Той е водил още гръцкия Олимпиакос, имайки принос към спечелването на титлата през 2017 г.

Бил е още начело на националния отбор на Южна Корея, с който участва на Световното първенство в Катар през 2022 година

Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.