ЦСКА не е вкарвал гол от пряк свободен удар от 5 години

ЦСКА не е вкарвал гол от пряк свободен удар от 5 години

Последният такъв гол е дело на Греъм Кери

ЦСКА изпитва проблеми не само при статичните ситуации, които предполагат центриране, но и при фаловете, удобни за обстрел на противниковата врата. Там дори мъките са доста по-големи, защото от настоящия състав единствено вратарят Густаво Бусато и Иван Турицов си спомнят последния гол на “червените” директно от свободен удар. Защото той падна преди близо 5 години!

На 7 март 2020 г. шотландецът Греъм Кери откри резултата срещу Берое с хубав шут с левия крак в горния десен ъгъл на Душан Перниш. Той се оказва и последният до момента фаладжия, с когото “червените” са разполагали. Оттогава насам те така и не намират щатен изпълнител на свободни удари.

Прави впечатление и че ЦСКА твърде рядко в последно време получава изобщо фалове на удобни за обстрел позиции. И ако нещата се запазят в този дух, през март тимът ще отбележи 5 години без гол директно от свободен удар.

Макун: Пътят пред Левски е дълъг

Футболистът на Левски Кристиан Макун заяви, че тимът е показал адаптивност към изключително трудния терен срещу Монана (5:1) и е доволен от важната победа

Нов треньор пристигна в ЦСКА 1948

Нов треньор има в щаба на ЦСКА 1948 и това е доскорошният наставник на словенския втородивизионен Табор Сежана - Радостин Александров

Статистиката посочи кой ще е новият носител на Шампионската лига

Статистиците направиха своите изчисления и очакват изненада в настоящия сезон на Шампионската лига

Левски е близо да счупи рекорд по посещаемост

Tази неделя срещу Септември Левски ще изиграе последния си домакински мач за есента в efbet Лига

Кадърът на Гент Исак Донкор е обект на интерес от тимове от Втора лига

Той в момента е един от най-добрите бранители в трета гръцка лига

ЦСКА надъха феновете с кадри от "Армията" (ВИДЕО)

Съоръжението грейна с цветовете на трибагреника

Симов: Тази загуба ще ни даде сили

Славия ни наказа с една грешка

Соле: Стоилов ми беше като втори баща

Халфът герой за Славия във Враца

Радо Станев: Поздравих старши треньора за решението

Радвам се за Исак Соле, призна треньорът на вратарите