"Нов сезон. Нова визия.
Представяме третия екип на ЦСКА за сезон 2026/27, който е изцяло в черно. Екип, който носи спомена за едни от най-големите ни европейски победи срещу Байер Леверкузен и Ливърпул и вдъхновява за нови.
С динамична визия и елегантен стил, фланелката носи усещането за комфорт, свобода на движение и импровизация на футболния терен.
За първи път ще видите отбора с него в последната ни контрола на австрийска земя срещу Одра (Ополе) днес.
Историята продължава", написаха от ЦСКА.





















