ЦСКА пристигна в Анталия

ЦСКА пристигна в Анталия

На зимна подготовка

От ЦСКА публикуваха видео, в което показаха как тимът пристига в Анталия. „Армейците“ заминаха за Турция, за да проведат подготовката си за пролетния дял на шампионата.

На турска земя тимът на Александър Томаш ще изиграе 4 контролни мача: на 15 януари срещу Шахтьор Донецк (Украйна), на 19 януари срещу Дьор ЕТО (Унгария), на 22 януари срещу Видзев Лодз (Полша) и на 27 януари срещу Лиепая (Латвия).

ЦСКА ще се прибере в България на 28 януари.

ФИФА наказа Ботев Враца, остави ги без трансфери до 2027 година

Пореден български елитен клуб се оказа под ударите на ФИФА

Валенсия се включи в дарителската кампания за Любо Пенев

“Футболният баща” на българската легенда стартира инициативата

Последно за годината заседание на Изпълнителния комитет на БФС

Утвърден бе спортният календар на БФС за 2026 година

Анатоли Нанков: Дребни детайли ни пречат

Старши треньорът на Монтана Анатоли Нанков заяви след загубата с 1:2 от Локомотив София, че на отбора му не достига майсторство

Генчев: Бидунга не трябваше да си изкарва картон

Станислав Генчев заяви, че не е искал Райън Бидунга да бъде гонен и да остави Локомотив София с човек по-малко в мача с Монтана, спечелен с 2:1

Локо (София) си тръгна с победата от Монтана (ВИДЕО)

Спас Делев и Красимир Станоев донесоха успеха

НА ЖИВО: Арда - Ботев Пловдив 0:0, Неделев се контузи на загрявката

Следете битката в Кърджали тук

Фондация ЦСКА стартира дарителска кампания за Любослав Пенев

Фондация ЦСКА стартира дарителска кампания в подкрепа на Любослав Пенев

Японска суперзвезда подкрепи турнир на Левски

Един от най-популярните и впечатляващи настоящи волейболисти по света – японската суперзвезда Ран Такахаши, изпрати специално видеопослание за към звездите на бъдещето, които се събират в София за петото издание на силния международен турнир, организиран от ВК „Левски“.