ЦСКА привлича Десподов и Чочев?

ЦСКА привлича Десподов и Чочев?

ЦСКА продължава усилено да работи по лятната си селекция.

В клуба са наясно, че най-вероятно ще участват в европейските турнири и затова ще им е необходимо сериозно подсилване на състава. „Червените“ имат желание да върнат в България капитана на националния отбор Кирил Десподов, а паралелно следят и ситуацията около Ивайло Чочев, Кристиян Балов и Диниш Алмейда.

Сега става ясно, че още една от трансферните цели на ЦСКА е крилото на сръбския Железничар Панчево – Силвестър Джаспър. Той е роден в Лондон, но притежава български паспорт и в миналото е бил част от младежкия национален отбор на България.

24-годишният офанзивен играч прави много силен сезон в сръбската Суперлига, като до момента е записал 30 мача със 7 гола и 6 асистенции. Отборът му се намира на четвърто място в класирането – сериозно постижение за клуб с по-скромни възможности. Особено впечатляващо е, че Джаспър се е разписвал и срещу грандовете Цървена звезда и Партизан.

Договорът на крилото с Железничар е до лятото на 2027 година. Пазарната му стойност е около 1 милион евро, но има вероятност да бъде привлечен и за по-ниска сума. Наличието на български паспорт също е плюс за ЦСКА, тъй като двама от настоящите флангови играчи – Лео Перейра и Алехандро Пиедраита – не разполагат с такъв.

Брахими: Всеки мач в ЦСКА е важен

Футболистът на ЦСКА Мохамед Брахими говори след победата с 1:0 срещу Лудогорец на Националния стадион „Васил Левски“ в мач от втория плейофен кръг

Христо Янев: Преди ЦСКА едва стигаше до равен с Лудогорец

Старши треньорът на ЦСКА – Христо Янев, призова да не се забравя, че дълги години „червените“ не е можело да изкопчат повече от равенство срещу сдалия титлата Лудогорец

Двама от ЦСКА "горят" за сблъсъка с ЦСКА 1948

Джеймс Ето'о виси на един картон от сериозно наказание

ЦСКА поздрави Христо Янев за рождения му ден

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев днес навършва 47-годишна възраст, а от клуба му пожелаха "много здраве, успехи, трофеи и все същата отдаденост към каузата на любимия клуб"

Феновете на ЦСКА готвят мащабна хореография

Вижте какво съобщиха от Трибуна Сектор Г

Кирил Десподов претърпя операция

Капитанът на българския национален отбор се снима след успешната интервенция

БПФЛ с важна информация за феновете преди финала на Sesame Купа на България

Вижте какво информираха организаторите ден преди финалния сблъсък на "Васил Левски"

Спартак Вн получи тежък удар преди важния мач

Проблем възникна в центъра на защитата на Спартак Варна преди важния последен мач с Локомотив София в петък у дома

Черно море трепери за важен играч

В Черно море са притеснени за състоянието на Живко Атанасов

Средно по 5000 души на "Колежа" този сезон

Ботев Пловдив публикува данни за средната посещаемост на домакинските мачове на “Колежа”

Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине първия кръг на Шампионската

Българският първенец Левски е третият отбор с най-големи шансове да премине през първия кръг на Шампионската лига, твърди статистическата платформа Football Meets Data

Предстои седмото издание на „Турнира на талантите“

Между 22 и 24 май 2026 г. Национална футболна база ще бъде домакин на седмото издание на „Турнира на талантите“ – едно от най-значимите събития в календара на детско-юношеския футбол в България