ЦСКА с оферта за грузински национал

ЦСКА с оферта за грузински национал

Нападателят е собственост на Динамо Киев, но играе под наем в Гранада

ЦСКА се опитва да привлече грузинския национал Георги Цитаишвили, съобщава испанското издание elmira.es.

Нападателят е собственост на Динамо Киев, но играе под наем в Гранада.

„Армейците“ вече са отправили оферта към украинските си колеги и не е изключено те да прекратят договора за наем с испанците, който е до края на сезона.

От ЦСКА са осъществили контакт с Динамо Киев, а самият Цитаишвили е бил наблюдаван от представители на родния гранд в няколко мача. Грузинецът играе с Гранада във второто ниво на испанския футбол.

АБФ застана зад Асен Митков

Асоциацията на българските футболисти зае ясна позиция в подкрепа на Асен Митков и осъди всички форми на унижение, словесна агресия и заплашителни внушения, насочени към него или към други спортисти.

Опитен нападател се разделя с Добруджа

Нападателят на Добруджа - Милчо Ангелов, се разделя с клуба.

Добри новини за треньора на Спартак Варна

Треньорът на Спартак Варна Гьоко Хаджиевски отново ще може да разчита на Ангел Грънчов и Дамян Йорданов за съботното домакинство с Ботев Пловдив от осминафиналите в турнира за Купата на България.

НА ЖИВО: ЦСКА 1948 - Добруджа

Мачът се играе на стадион "Витоша" в Бистрица

Без контузии в ЦСКА след гостуването на Черно море

ЦСКА ще стартира подготовка утре (9 декември) за предстоящия осминафинален двубой срещу Локомотив (София) за Купата на България.

Футболният Пирин предлага акциите си на Община Благоевград

Футболният Пирин обяви, че ще предложи акциите на клуба на Община Благоевград.

Шеф в БФС: Не приемам подобно грозно отношение към професионален футболист и национален състезател

"То е срамно и унизително", каза Кирил Котев

Левски и Вихрен се разбраха за контрола

Проверката ще е на 28 януари

Ботев Вр се издължи, ФИФА вдига забраната

Клубът ще може да картотекира нови футболисти