ЦСКА срещу унгарци във втората си зимна контрола

ЦСКА срещу унгарци във втората си зимна контрола

"Червените" се изправят срещу Дьор ЕТО

ЦСКА ще изиграе днес втората си контрола по време на подготвителния лагер в Турция. Съперник на "червените" е унгарският Дьор ЕТО. Проверката започва в 16:00 часа. 

В първия си мач в южната съседка тимът на Александър Томаш отстъпи с 0:1 на украинския гранд Шахтьор Донецк. 

Под въпрос за мача е защитникът Тибо Вион. Французинът, както и Томаш и Тодор Кючуков, не взеха участие във вчерашната тренировка заради стомашен вирус. Аут продължава да бъде Лиъм Купър, докато Браян Кордоба все още не се е присъединил към лагера на отбора. 

Дьор ЕТО заема девето място в елита на Унгария. Треньор на тима е Балаш Борбели. 

Според букмейкъра Winbet ЦСКА е фаворит в мача. Вероятността за победа на "армейците" е 52,6 процента. Шансовете за равенство са 29,4%, а за успех на унгарския тим 32,3%.

Вижте "Българска армия" такъв, какъвто не сте го виждали

"Българска армия" се оформя с бързи темпове, а активната работа не спира дори през празничните дни.

Напуснал Левски чука отново, „сините“ се дърпат

Бившият халф на Левски Джевад Ел Джемили не преживява добър период в кариерата си след раздялата със сините през лятото.

Чочев: В Италия изградих усета си към гола

Звездата на Лудогорец Ивайло Чочев е коментира силната си форма и представянето на отбора през есента.

Солидно възнаграждение блазни Питас

Бъдещето на Йоанис Питас е под въпрос заради сериозен интерес към него както от Кипър, така и от клубове извън страната.

Валери Божинов продава Марин Петков

Валери Божинов е поел активна роля в трансферните планове на Левски, като основната му задача е свързана с продажбата на Марин Петков

Майкон: Изпращам невероятна година

Левият защитник на Левски Майкон направи равносметка на изминаващата 2025 година.