ЦСКА възстанови и обяви програмата до мача с Арда

ЦСКА възстанови и обяви програмата до мача с Арда

„Червените“ съобщиха за билетите и брифинга преди четвъртфинала за Купата на България

Днес ЦСКА проведе възстановителна тренировка на клубната си база след вчерашната страхотна победа над Ботев в Пловдив с 3:0. Утре (24 февруари) „червените“ ще стартират подготовката си за четвъртфиналния двубой за Sesame Купа на България срещу Арда, като заниманието в Панчарево ще започне в 16:00 ч.

Във вторник (25 февруари) старши треньорът на „армейците“ Александър Томаш ще даде редовната си пресконференция преди предстоящия мач, като брифингът ще е от 11:00 ч. в зала „Родина“ на Националния стадион „Васил Левски“. От 15:15 ч. ЦСКА ще проведе последната си тренировка преди сблъсъка с тима от Кърджали.

Срещата с Арда е в сряда (26 февруари) от 18:00 ч. на стадион „Васил Левски“, като билети могат да бъдат закупени онлайн, както и на касите на Националния стадион на ул. „Гурко“ (работно време 10:00-18:00 ч.) и в официалния фен магазин пред стадион „Българска армия“ (10:00-19:00 ч.).

В четвъртък (27 февруари) преди обяд ЦСКА ще проведе възстановителна тренировка в Панчарево.

24 февруари, понеделник:

16:00 ч. Тренировка в Панчарево

25 февруари, вторник:

11:00 ч. Пресконференция на Александър Томаш

(зала „Родина“, Национален стадион „Васил Левски“)

15:15 ч. Тренировка в Панчарево

26 февруари, сряда:

18:00 ч. ЦСКА – Арда, Купа на България, четвъртфинал

(Национален стадион „Васил Левски“)

27 февруари, четвъртък:

Възстановителна тренировка в Панчарево

Официално: Ботев (Пловдив) представи Асен Чандъров

Асен Чандъров е второто ново попълнение в лятната селекция на Ботев (Пловдив), съобщиха от клуба. 

Близо 50 деца се включиха в кастингите на Академия БФС в Бургас и Варна

Кастингът в Бургас се проведе на 11 юни, а днес селекционната кампания продължи в Морската столица

Селтик цака Левски за халф

24-годишният футболист, който играе за Астана в Казахстан, е желан от шотландския гранд

ЦСКА 1948 привлече боливийски халф

Той е на 25 години и "червените" са първият му европейски отбор

Септември обяви първо ново попълнение

Футболният Септември (София) обяви първото си ново попълнение за лятото, привличайки централния полузащитник Божидар Пенчев от Ботев (Враца).

Феновете на Спартак Варна събраха над 22 000 евро за автобус на отбора

Кампанията на феновете на Спартак Варна за набиране на средства за закупуване на автобус за представителния тим е на финалната права.