Дани Златков се разбра със Славия

Дани Златков се разбра със Славия

Защитникът подписа за 2+1 години с „белите”

Защитникът Даниел Златков, който разтрогна с Миньор по вина на клуба, вече може да се смята за сигурно ново попълнение на Славия. Новината потвърди президентът на най-стария столичен тим Венцислав Стефанов за Novsport.com.

 

„Срещнахме се с Даниел Златков и всичко е конкретизирано. Той подписа договор за 2 + 1 години и вече може да се смята офоциално ново попълнение на Славия”, каза босът на „белите” .

 

Интерес към юношата на Пирин имаше и от страна на Локомотив (Пд), но по-добра оферта му предложиха от Славия. 

Всички "армейци" са на линия

ЦСКА най-накрая се събра в пълен състав след края на международната пауза.

Легенда на Черно море: Ще елиминираме опонент за петото място

Легендата на Черно море Георги Кондов обяви, че победа над Славия у дома в неделя, ще има далеч по-голям ефект от три точки.

Халф на Ботев Пловдив борил демони в последно време

Силните изяви на Едсон Силва за Ботев Пловдив му донесоха повиквателна и за националния тим на Гвинея Бисау.

Двама играчи на Левски са на изхода на "Герена"

Треньорът на Левски - Хулио Веласкес ще посочи кои футболисти няма да са му нужни, като е ясно, че сините няма да активират откупната клауза на Рилдо.

Левски тренира в пълен състав

Треньорът на Левски Хулио Веласкес вече може да разчита на пълен състав за подготовката за гостуването на Добруджа.

Локомотив Пд ще опита да остави „железничарите“ от София при изпадащите

Локомотив Пловдив приема Локомотив София в първия мач от 28-ия кръг на efbet Лига днес от 19:45 часа.