Дават равни шансове на ЦСКА 1948 и ФКСБ

Дават равни шансове на ЦСКА 1948 и ФКСБ

Вижте подробности

Шансовете на ЦСКА 1948 и ФКСБ в първия мач от Лигата на конференциите са равни. Така поне смята букмейкърът Palms Bet, който приема залози за победа на един от двата отбора при коефициент 2,60. Равенството е оценено с 3,00.

Мачът на Националния стадион "Васил Левски" е в сряда от 20,00 часа. Той е исторически дебют на ЦСКА 1948 в евротурнирите. 

Лудогорец обмисля да купи български национал

В Лудогорец вече работят усилено по лятната си селекция

Георги Йомов: От четири години не съм спирал да тренирам

Бившият национал на България Георги Йомов е все по-близо до завръщане на терена

Левски вдига капитана за мача с Добруджа

Капитанът на Левски Георги Костадинов се очаква да попадне в групата на треньора Хулио Веласкес за предстоящото гостуване на Добруджа

България излиза в битката за трофея от FIFA Series срещу Индонезия

"Лъвовете" се изправят срещу домакините на турнира от 16:00ч

Винисиус ще може да играе срещу Хърватия

Крилото на Реал Мадрид и бразилския национален отбор Винисиус Жуниор се завърна към заниманията със своите съотборници в "селесао"

Престижно: Георги Кабаков ще свири контролата на Испания срещу Египет

Един от най-добрите български съдии в последните години Георги Кабаков ще бъде главен съдия на контролата между Испания и Египет