Делио Роси води най-доверения си човек в Левски

Делио Роси води най-доверения си човек в Левски

Вероятно в понеделник ще има пресконференция, организирана от "сините", на която Роси ще бъде официално представен

 Новият старши треньор на Левски Делио Роси ще доведе със себе на "Герена" своя най-доверен човек, съобщи БЛИЦ. Става дума за Фиделе Лимоне.

 
52-годишният асистент следва неотлъчно Роси във всички отбори, в които е работил новият треньор на Левски. Лимоне е бил с Роси в Лече, Аталанта, Лацио, Палермо, Фиорентина и Сампдория. 
 
 
Той е роден на 16 март 1965 година в Бари. Като футболист е играл в няколко отбора, по-известният от които е Фоджа. През 1993 година след автомобилна катастрофа Лимоне е принуден сложи преждевременно край на кариерата си като играч. 
 
 
С Делио Роси са за първи път заедно на треньорската скамейка в Лече през сезон 2002/03. 
 
 
Днес на обяд, точно в 12 часа, ръководството на Левски се съдбра за избора на новия треньор. Очаква се Роси да пристигне в България днес или най-късно утре. Вероятно в понеделник ще има пресконференция, организирана от "сините", на която Делио Роси ще бъде официално представен.
Косич определи групата на Локо Пд за финала за Купата

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич определи група от 21 футболисти за финала за Купата на България срещу ЦСКА, съобщиха от клуба. 

Наше момче с две победи в Европейския шампионат по мотокрос

Българският талант в мотокроса Дани Цанков записа пореден успех в BMU европейския шампионат по мотокрос.

Славия - Монтана с променен час за заключителния кръг

БФС с решение по молба на “Нова Броудкастинг груп”

Хърватин в Левски сравни “сините” с Хайдук “Сплит”

“В цялата страна е най-обичаният и популярен отбор”, заяви защитникът

Спартак (Варна) зове за подкрепа във “финала” с Локо (София)

“Соколите” се нуждаят от задължителна победа в заключителния кръг от efbet Лига

Молдова не повика опитните си футболисти за мача с България

Двубоят в Кишинев е на 5 юни