Десподов: Победата срещу Танзания дава самочувствие

Десподов: Победата срещу Танзания дава самочувствие

"Не съм в националния, за да подобрявам рекорди", каза капитанът на България

Капитанът на националния ни отбор Кирил Десподов говори пред медиите преди утрешния сблъсък с Азербайджан. Двата тима се изправят един срещу друг утре в контролен мач от 18:00 часа.

“Не можахме да гледаме мача на Азербайджан. Анализирахме го и се подготвихме за срещата утре. Азербайджан заслужаваше победата и бе по-добрият тим.

Да, потвърждавам, че Азербайджан е силен отбор. Никой не мисли, че утре ще е лесен мач. Но трябва да се фокусираме върху това как ще играем ние. Трябва да слушаме инструкциите на нашия треньор и мисля, че утре ще се поздравим с добър резултат.

Мога да кажа само, че никога не съм играл в националния отбор, за да подобрявам рекорди. За мен е важно ние да имаме успехи и позитивни резултати. Оттам нататък дай Боже всичко да е окей и да продължавам да помагам на отбора.

Със сигурност победата срещу Танзания дава самочувствие. На нас отдавна ни е смачкано то. Последните два мача от квалификацията успяхме да вземем позитивни резултати, сега направихме победа. Надявам се оттук нататък да вървим нагоре, да ни се възвърне самочувствието и да показваме добри игри. Не трябва да ни упокоява, че сме победили онзи ден, утре ни чака тежък мач. Трябва да се вложим на 100% в него и съм сигурен, че всеки от съблекалнята ще го направи.

Доста хора ме поздравиха за гола. Нека се фокусираме върху мача утре и ако имаме позитивен резултат, ще ви кажа след мача кой ми се е обадил”, завърши Десподов.

Славия на загуба с почти 1,5 млн. лв. за година

Нетните приходи от продажби за 2024 година от услуги са в размер на 4 71 9 000 лева

Продажбата на билети за финала за Купата на България стартира на 7 май

Вижте какво съобщиха от ПФЛ

Официално: ЦСКА пуска в сряда билетите за финала

Вижте какво съобщиха „червените“

НА ЖИВО: Ботев Вр – Септември Сф 2:0

Смоленски откри резултата, гледайте мача тук…

Ясни са последните четирима участници в бенефиса на Камбуров

Това са вратарите Васил Камбуров, Кирил Акалски, Илко Пиргов и Георги Петков

Томаш: Целта е ЦСКА да не играе на приливи и отливи

"В ЦСКА няма титуляри и резерви, работим по селекцията"

Спартак Вн се намира в успешна серия срещу Ботев Пд

За последно Спартак изгуби от Ботев точно на 4 май, но преди 16 години

Левски се надява за трансфер на пратен в Украйна

За Клемент Икенна нещата се промениха през миналия месец

Вратар на ЦСКА в Топ 10 спортисти на Беларус

Любопитно е, че челната четворка в класацията е окупирана от хокеисти