Десподов решава за Краснодар след Астана

Десподов решава за Краснодар след Астана

Нападателят не е очарован от възможността да играе в Русия

Капитанът на Лудогорец Кирил Десподов ще решава след реванша с Астана дали да приеме многомилионната оферта от Русия, пише Мач Телеграф. Той е идния четвъртък, а от изхода му зависи дали отборът ще си осигури плейоф за групите на Лига Европа срещу Аякс.

Както вече стана ясно, елитният Краснодар е изпратил оферта на стойност 6 милиона евро за играч №1 на България през последните 2 години. Руснаците искат да привлекат звездата на разградчани от близо месец, а сега са предприели и конкретни стъпки за осъществяване на сделката. Ръководството на "орлите" е оставило на Десподов да реши дали да приеме предложението. Ако той пожелае да продължи кариерата си в Русия, то шефовете ще уважат желанието му.

Принципно нападателят иска трансфер, но не е много впечатлен от възможността да заиграе в Краснодар, главно заради ситуацията в страната, предизвикана от войната с Украйна. Иначе от руския клуб са готови да му предложат много по-добри финансови условия от тези, които получава в Разград.

Ако трансферът се осъществи, Десподов автоматично ще влезе в историята като най-скъпо продаденият български футболист от роден клуб в чужбина. Припомняме, че дори и в момента крилото е на една от водещите позиц

Болоня спаси Марсилия от скандалджия

Джонатан Роу поема към Серия А

Георги Иванов: "Дружба" ще има осветление по най-бързия начин

За нас е чест, че стадионът ще бъде пълен в мача с Ботев (Враца)

ЦСКА картотекира всички нови, Чорбаджийски аут

Илиан Антонов за първи път попада в групата

Стоичков с успешна мисия в Киргистан

Камата с пост в социалните мрежи

Феновете на ЦСКА почетоха Крум Янев

13 години от кончината на ветерана

Борисов и Иванов присъстваха на първата копка за осветление на стадион "Дружба"

Футболът се играе заради феновете, обяви лидерът на ГЕРБ

ЦСКА понижи шеф заради трансферни провали

Методи Томанов вече има нов статут

Прогноза: Гол/гол на Славия-Арда

"Белите" търсят първи успех през сезона

Прогноза: Триумфално завръщане на Добруджа у дома

Тимът на Атанас Атанасов е перфектният домакин