Десподов: Тежко е, не можем да се усмихнем вече 12 мача

Десподов: Тежко е, не можем да се усмихнем вече 12 мача

"Има желание в селекционера, вярва в нас, има позитивни неща"

Нападателят на Щурм Грац Кирил Десподов коментира поражението на България с 0:1 от Парагвай в контролна среща играна на Националния стадион "Васил Левски".

"Не съм имал контузия, всичко е наред, играх днес 45 минути, готов съм и за неделя. Парагвай са добър отбор, получи се добра проверка, създадохме добри положения пред тяхната врата, второто полувреме играхме по-добре, но нямахме шанс пред гола", коментира той.

"Тежко е, 12 мача не може да се усмихнем след мач, опитваме се да се мотивираме, аз играя със желание, няма страх, може да има малко напрежение, искаме да се усмихнем след мач. С Чехия сме наказани, сами си го направихме. Времето беше лошо, нямаше много публика, но не можем да се сърдим. Има желание в селекционера, вярва в нас, има позитивни неща", добави Десподов.

Сделка: Норвежки гранд уреди бранител на Лудогорец

В Разград търсят заместник на Аслак фон Витри

Българин ще играе в елита на Португалия

Ещрела Амадора обяви Атанас Чернев

Легенда на Италия призна голям грях срещу България

Имаше дузпа за България, призна Костакурта

WINBET и Милан стартират историческо за българския бетинг пазар партньорство

WINBET е и първата българска бетинг компания, която става партньор на водещ европейски футболен клуб от подобна величина

Първо в NS: Спартак Вн има нов треньор

Даниел Моралес подписа със "соколите"

Лудогорец пусна билетите за първия си европейски мач

"Орлите" приемат Динамо Минск на 9 юли

Официално: Ботев Пд продаде вратар в Германия

Ханс Кристиан Бернат подписа с Карлсруе

Наши клубове следят халф на Черно море

Единият е от елита, а другите два от Втора лига

efbet Лига започва с ЦСКА 1948 - Арда

Обявиха програмата за първите три кръга