Димитър Пенев: ЦСКА винаги е горе! (ВИДЕО)

Димитър Пенев: ЦСКА винаги е горе! (ВИДЕО)

"Аз имам симпатии към Славия за следващия етап на Купата"

Легендата Димитър Пенев направи обзор за есенния полусезон пред cska.bg. 

 

"ЦСКА винаги е бил горе", заяви Стратега, който смята, че добрите резултати в последните мачове дават самочувствие на всички в клуба.
Според Пенев ръководството дава нужното спокойствие на треньорския щаб и това помага на Стамен Белчев и екипа му да вършат работата си на високо ниво. 
 
"Всички, които обичаме ЦСКА видяхме доброто представяне през този сезон. Съвсем естествено завършека на сезона в четвъртфинала за купата на България с Лудогорец бе добър момент", доволен е легентдарният треньор.
 
"Хората са на мнение, че сега ЦСКА тръгва нагоре, но какво значи това? ЦСКА винаги е бил само горе. Последните мачове дават самочувствие на ръководството и нашите фенове. Когато се създаде една добра организация и се даде спокойствие на треньорите нещата се получават. Не трябва да има групи в състава. В ЦСКА винаги сме били дисциплинирани, защото сме били в родната армия. Когато успееш да развиеш качествата на футболистите ще дойдат и успехите", продължи Пенев.
 
"Смятам, че Стамен Белчев се справя със своите треньорски качества. Има и добри помощници. Той е открит и споделя своите виждания със сигурност не е грандоман. На полуфиналите за купата на България останаха четирите стари клуба, които са печелили много отличия през годините. Аз имам симпатии към Славия за следващия етап на турнира, не подценявам Ботев Пловдив и Левски", добави той. 

Веласкес преди Лудогорец: Това ще е различен мач

Треньорът на Левски Хулио Веласкес даде пресконференция преди гостуването на Лудогорец в четвъртфиналите на Sesame Купа на България в сряда

Крушарски за Филипов: Да ми се обади, когато постигне резултатите ми

Собственикът на Локомотив Пд Христо Крушарски говори след атаката от Ботев Пд по съдиите, назначени да ръководят дербито за Sesame Купа на България

Нов удар за Спартак Вн преди мача с Локо Сф

Спартак Варна понесе нов удар преди петъчното домакинство

Ас на Левски аут за Лудогорец и Ботев Пд

Централният защитник на Левски Кристиан Макун ще бъде твърдо аут за четвъртфинала за купата срещу Лудогорец, както и за предстоящия двубой от шампионата с Ботев Пловдив.

ЦСКА 1948 поглежда към звездата на Берое

ЦСКА 1948 може да направи още един опит да привлече звездата на Берое Алберто Салидо, пише „Мач Телеграф“.

СДВР: Пастор остава в ареста, отказал е кръвен тест

Защитникът на ЦСКА Дейвид Пастор остава в ареста поне още два дни