Димитър Везалов: Разликата между Левски и Берое е огромна

Димитър Везалов: Разликата между Левски и Берое е огромна

"Очаквам да бием Ботев, няма значение на кой съм бил фен като малък", каза още новият бранител на Левски

Новият централен защитник на Левски - Димитър Везалов, който бе разменен за Иво Иванов с Берое, призна, че разликата между двата клуба е много голяма. 
 
"Разлика да играя с екипа на Левски определено има, най-хубавото е, че започнах с победа. Няма смисъл да се коментира дали има разлика между Левски и Берое,без да подценявам "зелените" мисля, че разликата е огромна. Организацията и очакванията в Левски са най-съществената разлика в този клуб", уточни Везалов. 
 
Юношата на столичния Септември изрази надежда, че играта на "сините" ше се подобрява от мач на мач в хода на шампионата: "Смятам, че представянето ни ще се подобри в хода на мачовете. От сблъсъка с Ботев очаквам да победим, но това е футбол. Важното е да покажем една добра игра и да зарадваме феновете с играта си". 
 
Везалов не пожела да отговори на кой клуб е симпатизирал като дете: "В България нещата са професионални и няма значение на кой отбор си бил фен като малък".
 
"Като малък съм мечтал да играя в Левски и ЦСКА, това са нормални неща за един футболист. За България това е най-високата цел и най-големият трамплин за Европа", каза още Везалов. 
 
 
 
Първо в NS: Опитен футболист си тръгна от Славия

Денислав Александров вече е свободен агент

Левски изказа съболезнования за Боян Радев

Поклон пред светлата му памет!, обявиха от "Герена"

Моци доволен, че Левски е съперник

Страдаме от контузиите през последните 6 месеца, призна шефът на Лудогорец

Боримиров след жребия: Титлата е приоритет за Левски

"Сините" с най-тежкия съперник в турнира

Три огромни дербита за Купата!

Левски - Лудогорец, ЦСКА - ЦСКА 1948 и Ботев (Пд)- Локо (Пд)

Край на сагата! Левски и Спорт Републик не се разбраха!

Инвестиция няма да има

Започва изграждането на Академия БФС

Първи випуск ще бъде от началото на сезон 2026/27

Дунав Русе сключи договор с Виляреал

Дунав Русе води преговори с испански елитен клуб за съвместна работа в сферата на детско-юношеския футбол.

Левски ще се подсили на 4 поста през зимата

Левски обмисля мащабна селекция през зимната пауза. Ръководство мисли, че съставът трябва да се подсили поне на четири поста, за да се бори за титлата.