Дисципът отложи разглеждането на случката с Гонзо в Пловдив (ВИДЕО)

Дисципът отложи разглеждането на случката с Гонзо в Пловдив (ВИДЕО)

Очаква се Георги Иванов да отнесе санкция за опита си да спъне Йордан Христов

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз отложи разглеждането на случилото се по време на двубоя между Ботев (Пловдив) и Левски от 16-ия кръг на А група.

 

Както е известно, тогава старши треньорът на “сините” Георги Иванов се опита да спъне Йордан Христов и това бе уловено от камерита на телевизията, излъчваща срещата в Коматево. Дали наставникът на столичния клуб ще отнесе наказание, ще се разбере на следващото заседание на комисията.


Случката не остана незабелязана и от  чуждестранните медии. В "Марка" дори припомниха подобен случай с испански наставник, който впоследствие е бил наказан много сериозно.

Основен футболист на Левски виси за мача в Бистрица

Мустафа Сангаре е с контузия

Лудогорец излиза за добър резултат срещу познат съперник

"Орлите" приемат Ференцварош

Илиян Филипов: Лъчезар Балтанов ще води Ботев Пловдив

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов говори в предаването "Домът на футбола" по актуални теми, свързани с клуба и обяви кой води временно "канарчетата"

Бившият футболист на ЦСКА Мика Пинто си намери отбор

Той подписа с нидерландския Дордрехт

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция