Добри новини на "Герена": Цунами отново тренира

Добри новини на "Герена": Цунами отново тренира
Източник: БГНЕС

Капитанът на Левски Цунами поднови нормални тренировки

Бразилецът взе участие на пълни обороти в първата подготвителна сесия на "сините" за седмицата на базата на клуба на "Герена".

Бранителят  получи контузия в първия официален мач на столичани за сезона срещу Апоел (Беер Шева) в квалификациите на Лига Европа на 10 юли и оттогава не е играл, като пропусна победата в реванша срещу носителя на Купата на Израел, както и убедителния домакински успех в неделя над новака Монтана на старта на надпреварата в Първа лига.

Защитникът Кристиан Макун и офанзивният футболист Евертон Бала не взеха участие в тренировката заради физически проблеми. Двамата не играха и снощи срещу Монтана.

Мажоритарният собственик на клуба Наско Сираков изгледа заниманието на помощния терен и поздрави футболистите, сред които и халфът Карлос Охене, който днес празнува 32-и рожден ден.

Левскарите ще имат почивен ден утре, а в сряда се събират в 10:00 часа и продължават подготовката си за първия мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа срещу португалския Брага, който е на 24 юли от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов". 

Илиан Илиев с три дилеми за състава на Черно море

Треньорът на Черно море има три дилеми за състава, с който да започне в домакинството срещу Добруджа тази вечер на „Тича“.

Спартак Варна си отдъхна за своята звезда

Звездата на Спартак Варна - Бернардо Коуто, получи контузия по време на успеха над Арда (3:0), но състоянието му не буди притеснение.

Гьоко връща играч на Спартак Варна на любимия му пост

Дамян Йорданов отново ще играе като полузащитник в Спартак Варна занапред.

Ботев Пловдив може да получи сурово наказание

Ботев Пловдив може да отнесе тежка санкция от Дисциплинарната комисия към БФС, пише "Тема Спорт".

Пренаредиха властта в ЦСКА

Доскорошният силен човек в ЦСКА Радослав Златков вече е със силно ограничени функции.

Левски се мръщи на оферта за Марин Петков

Левски не е доволен от предложението, което Макаби Хайфа е изпратил за национала Марин Петков, пише „Тема Спорт“.

Четири опции за нов треньор в Ботев Пловдив

В Ботев Пловдив са в шах след оставката на Николай Киров

 Нов фаворит за треньорския пост в ЦСКА

Назначението на Вангел Вангелов прави Христо Янев фаворит за следващ треньор на ЦСКА, ако се стигне до раздяла с Душан Керкез

Черно море и Добруджа с първи официален двубой след 22 г.

Черно море и Добруджа ще сложат край на осмия кръг в efbet Лига с мача помежду си, който ще се изиграе на стадион "Тича" във Варна.