Домовчийски с гол за Херта при 3:0 срещу Хановер

Домовчийски с гол за Херта при 3:0 срещу Хановер

Българският нападател Валери Домовчийски вкара третото попадение за своя тим при 3:0 срещу Хановер в мач от десетия кръг на немската Бундеслига. Головете за домакините в този мач бяха дело на Пантелич в 63-ата минута,

Българският нападател Валери Домовчийски вкара третото попадение за своя тим при 3:0 срещу Хановер в мач от десетия кръг на немската Бундеслига. Головете за домакините в този мач бяха дело на Пантелич в 63-ата минута, Воронин в 84-ата минута и Домо в 90-ата минута. Българинът получи асистенция от Андрей Воронин, който му подаде и той вкара топката с удар от седем метра . Домо влезе в 87-ата минута на мястото на Марко Пантелич и се възползва от шанса си, за да вкара в 90-ата минута. За Хановер не игра Чавдар Янков.
Гьоко Хаджиевски: Спартак (Варна) игра по-добре

„Нормално е да не съм доволен, защото мачът ни беше в ръцете.“

Треньорът на Берое се запъна за оставка

Сагерас няма намерение да напуска

10 от Берое и ВАР спряха Спартак (Вн) (ВИДЕО)

Скука при подновяването на шампионата

Локо Сф без новата си голяма звезда на „Тича“

Новото попълнение на Локомотив София Джордан Айб няма да може да запише дебют в предстоящото гостуване на Черно море на „Тича“.

Феновете на Локо (Пд) плащат 15 лева в Добрич

Пропуски ще се продават в деня на мача

ЦСКА без Мартин Стойчев срещу Ботев (Пловдив)

Националите се присъединиха към ЦСКА, Дейвид Пастор също е аут за събота

Официално: Лудогорец има нов треньор

Шампионите обявиха Хьогмо

Черно море без трима срещу Локомотив (София)

Илиан Илиев определи групата за домакинството

Нови две срещи от Елитната група до 18 години на живо в платформата FIFA+

Инициативата е част от стратегическата програма на FIFA