Домусчиев напусна бесен стадион "Славия", бъдещето на Петев под въпрос (видео)

Домусчиев напусна бесен стадион "Славия", бъдещето на Петев под въпрос (видео)

Босът на разградчани не даде ясен отговор дали ще продължи да разчита на Ивайло Петев

Благодетелят на Лудогорец Кирил Домусчиев напусна бесен стадион "Славия" минута преди края на двубоя, загубен с 2:3 от разградчани. Босът на "орлите" не сподели дали Ивайло Петев ще остане начело на тима. 

 

"Не съм специалист, има си треньори, които да коментират мача“, сподели Домусчиев пред репортер на Novsport.com след края на двубоя.

 

Запитан от журналистите, Петев ще запази поста си на, Домусчев заяви лаконично, че в момента не е в състояние да коментира.

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина

Берое се договори с новия треньор

Ръководството на Берое вече е постигнало договорка с новия треньор на клуба

Филипов с нова атака срещу ЦСКА

Бившият директор нарече Златков "пощенски гълъб"

Известен е вторият играч, към който Спартак Варна има дълг

Хърватският централен защитник Франьо Пърце е вторият бивш футболист на Спартак Варна, към който клубът има дълг

Септември София победи Славия с 2:0 в Банско

Славия загуби срещу Септември София с 0:2 в последната си приятелска среща от лагера в Банско

От Спартак Варна обясниха защо се разминаха с Моралес

Ръководството на Спартак Варна обясни защо Даниел Моралес не стана треньор на отбора.

Дунав заменя Даниел Николов с 16-годишен вратар

Досегашният страж на елитната формация на Дунав (Русе) до 16 години Теодор Кънев ще бъде постоянна част от мъжкия отбор във Втора лига, съобщиха от футболния клуб

ФИФА наложи нова санкция на Спартак Варна

ФИФА наложи втора забрана на Спартак Варна да картотекира нови попълнения в следващите три трансферни прозореца