Домусчиев: Пак дадохме въздух на Левски и Литекс, но нали обещах интересно първенство

Домусчиев: Пак дадохме въздух на Левски и Литекс, но нали обещах интересно първенство

"Браво на ЦСКА, ВИП-ложата вече не е онази дупка, която беше", заяви Домусчиев след 0:0 с "червените"

Собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев призна, че нулевото равенство между отбора му и ЦСКА не му е харесало единствено заради липсата на голове, предаде репортер на Novsport.com. Двата тима завършиха 0:0 на "Армията" в дербито на 21-ия кръг на родната "А" група. 
 
"Не ми хареса много мачът, защото нямаше голове, спорно е кой трябва да е по-доволен. Пак дадохме въздух на Левски и Литекс, но затова първенството е интересно, нали съм обещал интересно първенство. Играхме за победа, в началото тръгнахме с една много добра възможност на Михаил Александров", заяви Домусчиев след края на мача. 
 
Относно борбата за титлата във върховете на класирането собственикът на "орлите" заяви: "Нито ние играем по отличен начин, нито другите отбори се представят кой знае колко добре. Можеше да водим с повече пред останалите, но това, което ме радва е, че можем да се учим от грешките си и да ги изчистваме до края на сезона и след него".
 
Кирил Домусчиев изтъкна, че е наясно къде са проблемите на отбора му, но трябва време, за да бъдат решени те.
 
За съдбата на Емил Гъргоров на "Лудогорец Арена" босът на "орлите" обяви: "Не мога да кажа преди лятото. Доколкото знам все още не е подписал договор. Гъргоров вече е легенда на клуба, капитан на отбора, държим на него, ако до лятото не получи удовлетворителни предложения, в Лудогорец винаги има място за него". 
 
Кирил Домусчиев призна още, че е похвалил ръководството на "червените" за последните ремонти по стадиона: "Похвалих ги за това, което са направил тук. Вече не е онази дупка, която беше горе ВИП-зоната. Това е пътят - собствениците да дават пари, което е похвално". 
 
"На последния ни мач имаше 3 хиляди човека, продали бяхме 250 семейни билета, връщаме хората на стадиона, но за това трябва да има условия и да няма някакви олигофрени на стадиона. Ние сме на прав път дългосрочно казано. В момента не сме, но за 2 години постигнахме много повече от това, което очаквахме и планирахме", каза още шефът на шампионите. 
 
Домусчиев изрази мнение, че главният рефер Георги Йорданов и асистентите му са се справили с мача: "Смятам, че съдиите се справиха, същото е мнението и на колегите от ЦСКА". 
 
Накрая на въпрос по-силен ли е Лудогорец през 2013-а, отколкото през 2012-а година, той заяви: "Не е по-силен, но това е мое лично мнение. Отборите през тази година са и много по-равностойни". 
Черно море обяви привличането на нападателя Александър Колев

Черно море привлече опитния български нападател Александър Колев, който подписа договор и вече е част от състава на „моряците“, съобщиха от елитния варненски футболен клуб.

Основен футболист на Локо (Пд) се присъедини към лагера на тима

Полузащитникът ще започне своята девета година при “смърфовете”

Вечно дерби на пазара: ЦСКА иска трансферна цел на Левски (ВИДЕО)

ЦСКА проявява интерес към централния защитник на Каза Пиа Жоао Гулар

Динамо Загреб взе талант на Барселона

Барселона и Динамо Загреб постигнаха споразумение за трансфера на Дани Родригес

Черно море се подсили с португалско крило

ПФК Черно море привлече шестото си ново попълнение за лятната селекция, след като подписа с португалското крило Дуарте Мигел да Силва Барандаш

Димитър Илиев: Не виждам как мога да съм полезен на Локомотив Пловдив

Димитър Илиев говори емоционално, след като обяви края на футболната си кариера и даде интервю в ефира на Дарик радио.