Дончич: Имаше напрежение, и двата отбора се нуждаеха от точка

Дончич: Имаше напрежение, и двата отбора се нуждаеха от точка

Треньорът на Локо София беше щастлив от успеха над Берое

Старши треньорът на Локомотив София Данило Дончич остана доволен след победата на отбора му срещу Берое с 1:0. Наставникът сподели, че мачът е бил тактически и не 

"Първо искам да поздравя и двата отбора, специално нашите момчета, които днес се раздадоха въпреки много трудната и тежка обстановка, която сме създали сами с недостатъчно точки и позиция в класирането. Поздравявам отбора на Берое, който изигра един коректен мач. Мисля, че мачът стана тактически, отколкото хубав за гледане. И двата отбора се нуждаеха от точка. Имахме още някои ситуации, но този първи гол почти реши мача и знаехме вече, че оттук нататък е друг мач", започна Дончич.

"Винаги всеки треньор играе със схема спрямо качествата на футболистите, които има. В момента, в който аз дойдох, почнахме да играе с трима отзад. Сега това не върви. Имаме контузени футболисти. Трима основни футболисти в защита са ни контузени. С трима нападатели по-офанзивно, защото няма накъде вече да даваме точки тук в "Надежда" и просто излязохме не са едно натискане безумно, а с една ума игра да победим и така и стана".

"Да имаше (б.р. че отборът няма победа на собствения си стадион от август). Това се вижда. Феновете вече не са търпеливи. Критикуват ни, което е нормално. От август месец да не победиш на собствен терен... Радвам се, че тази традиция вече замина", завърши наставникът.

Собственикът на Берое иска да продаде клуба?

Бизнесменът дори не е успял да осигури хотел на играчите си за мача с Черно море

Тъжна вест: Почина една от големите легенди на Етър

От клуба съобщиха пагубната новина

Лудогорец пусна програмата си до мача с Ференцварош

Унгарците пък няма да тренират в Разград

БФС пуска единичните билети за мача с Испания в продажба

Пропуските за срещата ще са налични от 7 август

Левски обяви програмата си до края на седмицата

“Сините” с 4 тренировки между двата мача

Ботев (Пд) в опит за първа победа срещу Арда

“Канарчетата” приемат окриления тим от Кърджали

Черно море ще търси втора победа на “Тича” срещу Берое

Трите точки се явяват задължителни за “моряците”

Спартак Варна опитва да си върне халф

Българинът бе един от най-постоянните играчи на “соколите”

Плашещи съперници “дебнат” Арда на плейофа в ЛК

Фиорентина е сред потенциалните противници