ДРАМА! Локо Сф се спаси в 96-ата минута (ВИДЕО)

Калоян Кръстев вкара за 1:1 в 96-ата минута

Пирин и Локомотив (София) завършиха 1:, в среща от 19-ия кръг на efbet Лига.

Домакините поведоха в 45-ата минута чрез Аймен Суда, но в заключителните секунди "железничарите" изравниха чрез Калоян Кръстев.

Първата интересна ситуация се откри пред вратата на "железничарите". След само 4 минути игра Мартин Бачев отправи опасен удар с глава, но на сантиметри от целта.

В 16-ата минута "железничарите" създадоха първата си възможност за гол. Карлос Франса отправи коварен удар от около 13-14 метра, който след рикошет излезе в корнер. След неговото изпълнение топката се озова в Красимир Страноев. Халфът шутира от далечна дистанция, но Максим Ковальов успя да се намеси и изби. Малко след това удар с глава на Гонсало Кардосо премина над вратата.

В 20-ата минута гостите отново опитаха да преодолеят Ковальов от далечна дистанция, като този път украинецът се намеси добре след удар на Валентин Николов.

В 33-ата минута Антони Иванов проби през центъра и опита удар от границата на наказателното поле, но топката премина покрай целта. Две минути след това Карлос Франса пропусна най-добрата възможност за гол до момента в мача. Бруно Франко получи отляво и центрира остро, а бразилският нападател на гостите изпревари двама защитници, но от 3-4 метра не успя да насочи топката в очертанията на вратата. Пирин отговори с остро центриране на Андрей Йорданов, но Юго Комано се размина с топката и не успя да я прати във вратата.

В 44-ата минута Юго Комано се отличи със сериозен пропуск. Бенгюзов центрира отляво, а топката стигна до Комано, който от 4-5 метра отправи удар покрай вратата. Само минута по-късно Пирин поведе. Аймен Суда проби през центъра, справи се с Красимир Милошев и със страхотен удар с левия крак от границата на наказателното поле в долния десен ъгъл не остави шансове на Александър Любенов.

В 57-ата минута Франса получи извеждащ пас отдясно в наказателното поле, но Андрей Йорданов със страхотен шпагат успя да избие топката в корнер. След неговото изпълнение Кардосо отправи удар с глава, който Ковальов улови. Пет минути след това се получи разбъркване в наказателното поле. Топката стигна до Валентин Николов, който от изгодна позиция стреля над вратата.

в 62-ата минута Валентин Николов се озова на изгодна позиция, но ударът му мина над вратата.

В последните секунди на срещата гостите от София все пак стигнаха до точката. Калоян Кръстев получи топката от Стив Траоре в наказателното поле. Централният нападател овладя с гръб към вратата, обърна се и отправи удар, с който зарадва феновете на Локомотив (София)