Дуа: Искам да играя и да бележа, нямам търпение

Дуа: Искам да играя и да бележа, нямам търпение
Източник: БГНЕС

Швейцарският стрелец на Лудогорец вкара два гола срещу Берое

Нападателят на Лудогорец Квадво Дуа говори след победата на своя тим над Берое. “Орлите” разгромиха своя опонент с 4:0, а швейцарецът отбеляза две от попаденията.

“Това, че отбелязахме първи беше ключовият момент. Контролирахме всичко. Заслужена победа за нас. Винаги е хубаво да завърши полусезонът по този начин. Имах трудни периоди, затова съм щастлив, че бележа. Гледам към следващата година с нетърпение.

Аз изисквам от себе си най-доброто. Искам да играя във всеки един двубой. Тази седмица беше перфектна за мен.

Искам да спечелим и продължим напред в Лига Европа. Искам да взема и аз участие, но гледам с нетърпение към това”, заяви Дуа.

Марин Петков: Добри сме, но нямаме право да подценяваме никого

Крилото на саудитския клуб Ал-Таавон Марин Петков е един от играчите в българския национален отбор, който е в плановете на всеки селекционер.

България U19 падна от Англия на старта на Евроквалификациите (ВИДЕО)

Националният отбор на България по футбол до 19 години загуби от Англия с 1:4 в първия си мач от квалификациите за Европейското първенство през 2027 година.

Наско Сираков награди Цунами

Наско Сираков, който е президент на ПФК Левски и председател на Надзорния съвет, връчи благодарствен плакет на доскорошния капитан на отбора Вендерсон Цунами.

Петко Христов от Джакарта: Тука сме да надграждаме

Един от най-опитните български футболисти Петко Христов заяви, че отборът вече се адаптира след пътуването от София до Индонезия.

Ботев Пд с национал на Гвинея

Футболистът на Ботев (Пловдив) Едсон Силва получи повиквателна за предстоящите мачове на националния отбор на Гвинея Бисау, съобщиха от пловдивския клуб. 

Треньорът на Спартак Вн трепери за халф

Състоянието на Дамян Йорданов тревожи Гьоко Хаджиевски.