Дубълът на ЦСКА обърна Саяна до 4:1

Дубълът на ЦСКА обърна Саяна до 4:1

Зюмюр Бютучи се разписа

Вторият тим на ЦСКА записа победа след обрат от 0:1 на 4:1 над Саяна (Хасково) в първата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра на стадион "Раковски“ в Димитровград.

Още в 4-ата минута Саяна поведоха в резултата чрез Красимир Илиев. В 25-тата Алесандро Николов изравни със силен изстрел след пробив и пас на Александър Бучков. "Армейците" пропуснаха още няколко ситуации преди Зюмюр Бютучи да реализира за 2:1 с далечен и плътен изстрел. Косовският национал остана на терена през първите 45 минути и постоянно създаваше опасност за отбраната на Саяна, след като не замина с първия тим на лагер заради заплахи.

След почивката Владимир Манчев даде шанс на останалите си футболисти от разширения състав, като в 73-тата минута Васил Каймаканов центрира остро, а Наско Цеков овладя акробатично топката и технично я прати в мрежата за 3:1. Само 5 минути по-късно след асистенция на Димитър Христов, Васил Каймаканов оформи крайното 4:1.

Треньорска рокада в efbet Лига

Монтана се разделя със старши треньора Анатоли Нанков, както и с неговите асистенти Илиян Памуков и Светлан Кондев

Лудогорец пусна в продажба билетите за Рейнджърс

Лудогорец съобщи на своите фенове, че билетите за гостуването на Рейнджърс от 7-ия кръг на основната фаза на Лига Европа вече са в продажба.

Челси настигна Нюкасъл от 0:2, изпусна победата (ВИДЕО)

“Сините” наваксаха пасив от 2 гола

Божинов в мач в подкрепа на Любо Пенев, Левски и ЦСКА осигуриха фланелщиге

Бившият национален състезател Валери Божинов ще се включи в благотворителен турнир, който ще се състои утре в „Драгалевци“, а събраните средства ще бъдат дарени за лечението на легендата на българския футбол Любослав Пенев.

Треньорът на Астън Вила уверен в отбора си

Увереността на мениджъра Унай Емери се повишава заради формата на отбора, тъй като Астън Вила се стреми да увеличи победната си серия до двуцифрен брой.

Локомотив (София) отвори клубен магазин за феновете си

От столичното Локо приемат и онлайн заявки до днес

Руски борец:  Ще направя всичко, за да оправдая очакванията на България

Състезателят по борба свободен стил Шамил Мамедов категорично е настоявал да се присъедини към националния отбор на България. Това каза пред ТАСС Михаил Мамиашвили, президент на Руската федерация по борба.

Манчестър Юнайтед готви солидна селекция

Манчестър Юнайтед не е напълно удовлетворен от работата си на последния трансферен пазар и с цел да промени посоката, ръководството на „Олд Трафорд“ вече е очертало ключови приоритети и нови идеи за подсилване на състава.

Локо Сф намери заместник на Галчев

Локомотив София е на път да намери заместник на Патрик-Габриел Галчев, пише „Мач Телеграф“.