Два турски клуба следят халф на Лудогорец

Два турски клуба следят халф на Лудогорец

Това твърдят в Гвинея

Няколко клуба следят отблизо ситуацията с полузащитника на Лудогорец (Разград) Агибу Камара, съобщи страницата Syli National de Guinée.

Според изданието, името на играча е в списъка за лятна селекция на няколко турски клуба, сред които Бешискташ (Истанбул) и приятната изненада на изминалия сезон Самсунспор. Не е ясно дали само тези два отбора са сред заинтересованите, но не е изключено Лудогорец, който се готви да влезе в първите си мачове в Шампионската лига, да получи няколко оферти за 24-годишния полузащитник през следващите няколко дни.

Високият 170 сантиметра вътрешен халф от Гвинея точно преди една година – на 16-и юли 2024-а година от Олимпиакос (Пирея). За това време записа общо 43 мача във всички турнири, в които вкара три гола – всичките за Купата на България, и подаде 4 голови паса. Той обаче така и не си бетонира място в стартовия състав и вариантът Лудогорец да се раздели с него не е никак малък, още повече в Разград вече взеха и чешкия халф Филип Калоч, който играе на същата позиция. Отделно от това, Камара няма европейски паспорт, което го вкарва в квотата за чужденци и с този факт използването му от треньора Руи Мота става още по-трудно.

НА ЖИВО: Левски - Берое

"Сините" представят отбора преди проверката на "Герена", следете тук

Ботев Пловдив иска нов час на мача с ЦСКА от 1-ия кръг

От Ботев (Пловдив) искат промяна в началния час на двубоя с ЦСКА от първия кръг на новия сезон в Efbet лига

BILD също потвърди, че Байерн Мюнхен иска Бонман

Новината за интерес на германския шампион Байерн (Мюнхен) към вратаря на Лудогорец Хендрик Бонман беше потвърдена от главния редактор на футболния отдел на авторитетния вестник “Билд” Кристиан Фалк

ОФИЦИАЛНО: Матей Маркович приключи с Левски

Ръководството на Левски се раздели с вратаря Матей Маркович

Левски натири чужденец във втория отбор

Клемент Икенна няма бъдеще на "Герена"

Национал се завърна в Ботев Пловдив

"Канарчетата" си върнаха Андрей Йорданов

„Орлите“ срещу „Вълците“: Звездните състави за юбилейния мач на Лудогорец

Клубът публикува информация във връзка с предстоящия юбилеен мач за 80-годишнината си

ЦСКА започна преговори за сръбски нападател

ПАОК също го иска

ЦСКА пуска абонаметните карти във физическа продажба от днес

На касите на Националния стадион