Двама нови пропускат старта на подготовката на Локомотив София

Двама нови пропускат старта на подготовката на Локомотив София

Бидунга и Октавио ще закъснеят

Две от новите попълнения на Локомотив София ще пропуснат старта на подготовката. Първата тренировка на червено-черните е насрочена за днес от 14:00 часа на стадиона в „Надежда“. От заниманието ще отсъстват Октавио и Раян Бидунга, който през есента играха в ЦСКА 1948, пише "Тема спорт". Техните билети за връщане от родните им места са били взети предварително и е било трудно да бъдат променени. Шефът на червено-черните Иво Котев е разрешил те да закъснеят, като се е съобразил с обстановката около прибирането им.

Локо Сф ще проведе голяма част от подготовката си в Турция. Първата контрола там ще е на 16 януари, като все още се уточява съперника. Втората проверка ще е на 19.01 с казахстанския Актобе. Следв двубой с руския СКА Хабаровск на 22 януари. Четири дни по-късно съперник ще е друг руски отбор – Арсенал Тула. Последната проверка преди поднояването на шампионата ще е с Янтра Габрово на 1 февруари в „Надежда“.

За старта днес на линия ще са други две от новите попълнения – Спас Делев и Божидар Кацаров, който се връща от Крумовград. Делев пък вчера участва в кукерски карнавал в родното си село Ключ.

Тунчев: Доказахме, че става с български играчи

Александър Тунчев заяви, че е доволен от селекцията на Арда, включваща трима българи – Антонио Вутов, Бирсент Карагарен и Георги Николов

Новият треньор на Берое: Не знам дали ще спазваме правилото за 4 българи в състава

"Аз съм реалист и нищо не искам да обещавам"

Ивелин Попов: Оставам в Ботев, но не знам кой би се навил да дойде

Капитанът на Ботев Пловдив, Ивелин Попов, заяви пред медиите преди началото на лятната подготовка, че ще остане в клуба, въпреки сериозната неяснота около бъдещето

ОКОНЧАТЕЛНО: ЦСКА изгони Иван Дюлгеров

ЦСКА официално взе решение да прекрати договора на вратаря - Иван Дюлгеров

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си