Двама нови шефове сключиха договори с ЦСКА

Двама нови шефове сключиха договори с ЦСКА

Вижте кои са те

Михаил Александров и Иван Славов, които ще са част от структурните промени в ЦСКА след края на сезона, вече са подписали договори с клуба, пише „Тема Спорт“. За това свидетелства и присъствието на бившия национал на последните два мача на армейците, които изгледа в компанията на изпълнителните директори Филип Филипов и Стоян Орманджиев. При загубата с 0:1 от Локо Пловдив на „Лаута“ заедно с тях беше и Славов.

Очаква се той да изпълнява ролята на главен скаут в ЦСКА. Той работеше на този пост в последните два сезона първо в кипърския гранд АПОЕЛ Никозия, а след това и в елитния гръцки ОФИ Крит. Преди това е работил като анализатор в националния отбор, ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив.

Александров пък ще заема директорска позиция в Борисовата градина. Както вече писахме, той ще се занимава не само със спортните процеси, но и с инфраструктурните проекти на клуба. По този начин юношата на червените ще получи възможност да приложи на практика знанията, които получи по време на завършената от него през миналата година престижна програма за мениджмънт MIP на УЕФА.

Официално: Бивш капитан на ЦСКА подписа с Шефилд

Лиъм Купър подписа договор с "кукумявките" до края на сезона

Фратрия с официално опровержение

„Бихме искали спокойно и ясно да внесем уточнение", пишат от клуба

Младежите с официална тренировка в Шотландия

Заради вирусно заболяване от групата на България U21 отпадна Георги Лазаров

Русев: Негативните резултати тежат и това оказва влияние

Крилото на ЦСКА 1948 коментира предстоящия мач срещу Грузия

Димитров: Моля да бъдем оставени на спокойствие

Българският наставник сподели очакванията си преди мача с Грузия

Илиян Филипов за Херо: Някой говорят, други работят

"Нека пожелаем на любимия ни клуб много успехи", пише босът на Ботев (Пловдив)

Левски се похвали с рекордни продажби

„Отново доказахте, че сте номер 1", пишат от Левски за феновете си

Халф на Грузия: България е компактен отбор

Отар Китеишвили сподели, че е бил впечатлен от играта ни в защита

ЦСКА с първи тест на озвучителната система на „Армията“

И както подобава, първата пусната песен бе армейският химн – „Сърца червени“, изпълнен от Йорданка Христова