Двама осъдени след Славия - ЦСКА

Двама осъдени след Славия - ЦСКА

Феновете са задържани преди началото на футболната среща между столичните отбори, съобщиха от МВР

Двама мъже са осъдени по Закона за опазване на обществения ред при посещение на спортни мероприятия след мача Славия - ЦСКА, съобщи пресцентърът на МВР.

Феновете са задържани преди началото на футболната среща между столичните отбори на Славия и ЦСКА на стадион "Славия" в кв. Овча купел.

На изградените на спортното съоръжение контролно пропускателни пунктове за полицейска проверка на мача не са допуснати 20 лица, употребили алкохол.

Двама от тях отказали да се подчинят на полицейското разпореждане, държали се грубо и арогантно, което наложило да бъдат отведени в районното управление. Там е установена самоличността им- М.К./21г./ от Перник и М.Х./35г./ от София.

Софийски градски съд е наложил на столичанина принудителна административна мярка "Забрана за посещение на спортни мероприятия" и глоба в размер на 300 лв., а М.Х. е наказан с "глоба" в размер на 250 лв.

НКП на Левски анонсира традиционното шествие на феновете преди дербито

Двубоят е в събота на 8-и ноември

Добри новини за Наполи: Лукаку се завръща по-рано от очакваното

Към този момент възстановяването му върви отлично

Алекс Николов е №1 за октомври в Италия

Волейболистът отбеляза 96 точки в първите 4 мача на отбора си

Феновете на ЦСКА с шествие преди дербито с Левски

"Червените" запалянковци се събират на ул. "Цар Иван Асен" в 12:30 ч

Уикенд с една парола: "Синьо-червеният" вечен мач на България

Големи сблъсъци в Манчестър, Лондон и Болоня в тираж №90 на игрите на "Спорт тото 1"

Георги Миланов: Левски трябва да играе умно

"Всяка една грешка може да бъде фатална", каза халфът

Официално: Нападател напусна Монтана

Двете страни се разделиха по взаимно съгласие

Нагелсман повика дебютант и върна Сане в националния отбор на Германия

Маншафта ще гостува на Словакия и приема Словакия в квалификациите за Мондиал 2026

Задържаха фена, ударил с бутилка вратаря на Ботев Пд

Привърженик на Локомотив Пловдив, който хвърли бутилка и уцели вратаря на Ботев Пловдив Даниел Наумов по време на дербито, е бил задържан, съобщава TrafficNews.