Двама титуляри в ЦСКА сядат на пейката

Двама титуляри в ЦСКА сядат на пейката

Вижте подробности

Трансферната буря, която се завихри в ЦСКА в последните седмици, най-вероятно ще се окаже фатална за двама футболисти, които до този момент бяха почти несменяеми, пише „Мач Телеграф“. Става дума за двойката централни бранители Християн Петров и Браян Кордоба. На 99 процента е сигурно, че те ще седнат на пейката, а дори може да бъдат изпратени във втория отбор, при наличието на Лиъм Купър и косоваря Делова.

Срещу Локомотив София в „Надежда“ новата формация в отбраната няма да играе, тъй като шотландецът не бе картотекиран тази седмица. Но в следващия кръг, когато ЦСКА приема Берое в Благоевград, това ще се случи почти сигурно.

Именно в тази зона бяха едни от най-големите пробойни на ЦСКА от началото на сезона. Кордоба не е футболист, който може да даде принадена стойност на отбора. А грешките на Християн Петров костваха поне две загуби – срещу Ботев Пловдив и Лудогорец.

Според букмейкъра Winbet в "Надежда" е твърде вероятно да се стигне до "ъндър", т.е. "под 2,5 гола". Вероятността за това събитие е 53,2 процента, докато шансовете за "оувър" или "над 2,5" са 51,3%.

Фратрия се раздели със спортния си директор

Втородивизионният ФК Фратрия (Варна) се разделя с директора на детско-юношеската школа на клуба Васил Петров, обявиха от клуба на страницата си

Легенда на Левски разкри сериозен проблем във футбола ни

. Едно време непрекъснато се играеше на улицата, призна Войнов

Навръх Боксинг Дей - кой е фаворитът за титлата в Англия?

Арсенал отново е лидер по Коледа, но това нищо не означава

Алекс Николов избухна с 21 точи за Лубе при успеха над Газ Сейлс Блуенерджи

Националът Александър Николов и неговият Кучине Лубе (Чивитанова) записаха 3-а поредна и общо 8-а победа за сезона в италианската Суперлига

Локо Пловдив продава трима от водещите си играчи

Локомотив Пловдив може да продаде трима от най-конвертируемите си футболисти по време на зимния трансферен прозорец, твърди TribunaPlovdiv.bg

Френският футбол потъна в скръб навръх Коледа

Тъжна новина разтърси френския футбол във втория ден на Коледа