Дюлгеров: Птичето каца веднъж на рамото

Дюлгеров: Птичето каца веднъж на рамото

Вратарят на ЦСКА коментира факта, че ще бъде титуляр в отсъствието на Густаво Бусато

Вратарят на ЦСКА Иван Дюлгеров даде съвместна пресконференция със старши треньорът Александър Томаш преди 14-ия кръг в efbet Лига, в който за „армейците“ предстои гостуване на Локомотив Пловдив на „Лаута“.

"Във футбола е така – чакаш си шанса и трябва да го сграбчиш. Птичето каца един път на рамото“, заяви Иван Дюлгеров на въпрос относно контузията на Густаво Бусато, която му върна титулярното място.

„Футболът е контактен спорт. Трудно може да се намали шанса да има такива контузии. Все пак сме мъже и в такъв тип спорт винаги има опасност от контузии“, заяви още вратарят на ЦСКА.

Официално: Ботев Пловдив взе бразилско крило

Ботев Пловдив официално съобщи за трансфера на бразилското крило Педро Игор.

Българска армия ще има най-добрия терен на Балканите

ЦСКА реализира нова ключова стъпка за превръщането на „Българска армия“ в най-модерния футболен стадион в България, след като сключи договор с една от най-утвърдените компании в световен мащаб за изграждане на бъдещия терен на съоръжението, информира клубният сайт на "червените". 

БФС проведе първи по рода си селекционен камп в САЩ

Българският футболен съюз реализира успешно пилотния си проект за идентифициране и проследяване на млади футболисти с български произход, живеещи извън страната.

Капитанът на Спартак Варна се завръща на терена

Капитанът на Спартак Варна Деян Лозев се завръща на терена след близо двумесечно отсъствие.

Ботев Пд с нова атака по Левски заради Армстронг Око-Флекс

Ботев Пловдив публикува ново официално становище по случая с Армстронг Око-Флекс. Във вторник от пловдивския клуб заявиха, че Левски е извършил нерегламентирани действия във връзка с евентуалното привличане на футболиста на „канарчетата“.

Сделката е близо: Мъри дава нападател на Херо

Ботев Пловдив продължава активната си работа на трансферния пазар. „Канарчетата“ са на път да привлекат 19-годишния нападател Ибрахим Сабра от турския Гьозтепе, воден от Станимир Стоилов, съобщава изданието Sporx.