Дзаферович: Не знам дали ще има глоби за сбиването, всичко е наред в Берое +ВИДЕО

Дзаферович: Не знам дали ще има глоби за сбиването, всичко е наред в Берое +ВИДЕО

Носителят на Купата на България започва защитата на трофея срещу Видима (Раковски)

Маркетинговият директор на Берое Ваня Дзаферович успокои, че всичко в отбора ще бъде наред след сбиването между играчите на полувремето на мача с Нефтохимик.

Берое победи бургазлии с 2:0 у дома, но на почивката Венци Христов и Елио Мартинс се сбиха. Двамата се скараха при единия гол, когато Христов не подаде на Мартинс, но след рикошет все пак португалецът вкара. В крайна сметка Берое спечели мача с 8 човека.

Дзаферович не каза дали ще има глоби в Стара Загора, но обясни, че обстановката е спокойна.

„Треньорите си говориха с футболистите. Не мога да отговоря дали ще има глоби, не мога да кажа. Всичко ще е наред. Станалото е неприятно, но се надявам всичко да е наред”, обясни Дзаферович пред репортер на Novsport.com.

Думите му дойдоха днес след жребия за 1/16-финалите за Купата на България. Носителят на трофея Берое ще играе с Видима, а първият мач е в Стара Загора.
Почти сигурно е, че първата среща ще бъде на 18 септември, а реваншът на 23 октомври.

 

Разкриха колко ще плати ЦСКА за второто си ново попълнение

"Червените" се подсилват с бразилец

Берое и Лудогорец затварят футболната година у нас

Срещата е днес от 17:30 часа

Сангаре е най-резултатният малиец в Европа

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре е най-резултатният малийски футболист в Европа от началото на този сезон

ЦСКА 1948 срещу Гьозтепе на Мъри

Станимир Стоилов на зимния си подготвителен лагер

Лудогорец обяви кога започва зимният им лагер

Хората на Пер-Матиас Хьогмо ще са в южната ни съседка в периода от 5 до 20 януари, а оттам директно ще летят за Шотландия, където гостуват на Рейнджърс в седми кръг от основната фаза на Лига Европа

ОФИЦИАЛНО: Иван Тилев напусна Арда

От Арда огласиха раздялата си с Иван Тилев, който бе и футболистът с най-дълъг стаж в Кърджали

Официално: Нова промяна на собствеността в ЦСКА

Фондация на Валтер Папазки е новият собственик

Родните клубове делят 3,520 милиона евро от УЕФА

Караиванов обясни начинът на формиране на размера на средствата

Ивайло Петков: Късмет? Ботев Враца е доста сериозен отбор

Тази година е доста интересно първенството, призна шефът на Арда