Джеки: В ЦСКА няма място за сребролюбци

Джеки: В ЦСКА няма място за сребролюбци

Не мога да отгатна кой е инициаторът на цялата история, но подозирам, че е групичка от не повече от 4-5 човека, смята той

Легендарният капитан на ЦСКА Георги Димитров нападна футболистите заради организирания от тях бойкот.


"футболистите се заричаха в любов на ЦСКА и изведнъж -бойкот. Май обичат клуба, когато им е изгодно, като им пристигат заплатите 8 картите. Този номер съм го гледал вече десетки пъти и все в ЦСКА се случва. Играчите обаче бяха пределно наясно за какво става въпрос още като подписваха договорите си с клуба. И въпреки това пак протестират. Като не им отърва, да си разтрогват договорите и да се махат. Ако те води любовта към парите, няма какво да правиш в ЦСКА. Отборът не се нуждае от сребролюбци. За всеки трябва да е привилегия да е в този клуб", категоричен бе Георги Димитров пред вестник "Тема спорт".


"Не мога да отгатна кой е инициаторът на цялата история, но подозирам, че е групичка от не повече от 4-5 човека. Но това няма значение. Срамно е, че вместо да си говорим за футбол, ние си приказваме за скандали. И е така, откакто дойдох на "Армията" през 1977 г. Все има скандали, все сме в криза, все нещо не е наред", добави още големият защитник.


"Радостен съм, че около ЦСКА се появиха хора като семейство Манджукови. Гледах интервюто на сина Ивайло и съм много обнадежден - интелигентен, трезвомислещ човек. Такива са необходими на клуба. Но подобни изцепки като бойкота на играчите може да отблъснат всеки, който иска да помага", изрази опасенията си големият капитан на армейците.


"Като гледам новите попълнения, не виждам как ЦСКА ще се развие спортно-технически. Някои играчи по 10 пъти трябва да ги връщаме в отбора, че да сме сигурни дали имат нужните качества. Време е да се даде път на младата кръв", завърши Джеки.

Олимпия Любляна стана за четвърти път шампион на Словения

В среща от предпоследния 35-и кръг "зелено-белите" надиграха като домакини Радомле с 5:0

Веласкес: Левски продължава да показва израстване

„Доволен съм от моя отбор", посочи треньорът на "сините"

Шок за Лудогорец: Капитанът Пьотровски пропуска финала с ЦСКА

Якуб Пьотровски получи директен червен картон в мача с Левски

Белия определи групата на Спартак (Варна) за мача с Ботев (Пловдив)

Срещата е от 35-ия кръг на елита

Спортист (Своге) се спаси от изпадане, битката за четвъртото място във Втора лига се завърза

Ловеч изпадна от професионалната група

Томаш: Мислите ни са насочени към финала, трябва да спечелим Купата на България

"Искам да похваля целия отбор, абсолютно всички", обяви треньорът на ЦСКА

Липенски след загубата от ЦСКА: Доволен съм от играта, но съм разочарован от резултата

Треньорът на Берое похвали своите футболисти

Шопов: ЦСКА е огромен отбор, трябва да вземем Купата

„Радостен съм, че има деца по стадионите, дано ги запалим по футбола“

Левски и Лудогорец не се победиха в трилър с много нерви на „Герена“

Зрелищно равенство след 4 гола, обрат и червен картон на Пьотровски