Ексклузивно: Юноша на ЦСКА (Москва) на проби в Пирин (ГД)

Ексклузивно: Юноша на ЦСКА (Москва) на проби в Пирин (ГД)

Руският нападател Дмитрий Яковлевски, който за последно е играл в отбора от Трета лига на Германия, съобщи кореспондент на Novsport.com

Руският нападател Дмитрий Яковлевски, който за последно е играл в отбора от Трета лига на Германия Дармщад, пристигна на проби в Пирин (ГД), съобщи кореспондент на Novsport.com.

24-годишният футболист е юноша на руския гранд ЦСКА (Москва). Играл е в отбори от втора дивизия на Холандия и Белгия. Яковлевски ще бъде изпробван в контролата на Пирин (ГД) с Пирин (Разлог), която е утре от 17.30 часа на градския стадион в Разлог.

Дмитрий Яковлевски има белгийско гражданство и, ако бъде одобрен от треньора Тенчо Тенев, ще бъде картотекиран в отбора. Ако се стигне до договор, Яковлевски ще бъде вторият чужденец в отбора на Пирин (ГД). Преди него неврокопчани привлякоха французина Албин Ходза.

Иначе е сигурно, че Яковлевски ще пропусне предстоящото гостуване на неврокопчани в събота на Етър (Велико Търново) в мач от четвъртия кръг на „А” група.

Както вече съобщихме, на 7 септември (петък) ,когато има прекъсване на първенството, Пирин (ГД) ще играе благотворителна контрола с Локомотив (Сф). Събраните средства са в полза на заболелия от рядка болест бивш футболист на Пирин Мартин Газиев.
 

БФС отговори Ботев (Пд) и Левски

От централата пуснаха съобщение до двата клуба

Левски с последна тренировка преди Лудогорец

“Сините” приемат шампионите утре вечер в дербито за върха

ЦСКА обяви групата за мача с Арда

“Червените” гостуват в Кърджали днес

Лъчезар Димов: Нашата цел е да изградим силно поколение (ВИДЕО)

Директорът на БФС засегна куп важни теми при юношите

Световен шампион на 100 м ще бяга на Допингираните игри

Трикратният световен шампион по лека атлетика Фред Кърли обяви, че ще участва в първото издание на т.нар. "Игри за допингирани" (Enhanced Games) - състезание, което позволява на спортистите да използват вещества, подобряващи представянето.

Мустафа Сангаре отново тренира на пълни обороти

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре тренира на пълни обороти и се бори, за да спечели титулярното място в атаката срещу Лудогорец, пише "Мач Телеграф".

Дунав се засили за елита

Дунав се движи в график за класиране в елита.

Анте Аралица пропуска и гостуването в Добрич

Локомотив София ще бъде без голмайстора си Анте Аралица и за съботното гостуване на Добруджа.

ЦСКА в преследване на втора поредна победа срещу Арда

Арда ще бъде домакин на ЦСКА, но не в Кърджали, а на стадион „Берое“ в Стара Загора днес в отложения мач от петия кръг на efbet Лига.