Еквадорци не са пращали оферта за Николай Михайлов

Еквадорци не са пращали оферта за Николай Михайлов

Вижте подробности

Левски не е получавал официална оферта от еквдорския Емелек за вратаря Николай Михайлов, пише „Тема спорт“. Капитанът на сините е спряган за трансфер в тима. Юношата на столичани и ръководството на клуба имат гласна договорка, с която стражът може да приеме офертата на чуждестранен отбор, ако дойде подходяща оферта за него.

Новината, че еквадорският клуб Емелек иска капитана на Левски Николай Михайлов, получи официално потвърждение. Това се случи в изказване на Хосе Ауад, кандидат за президент на клуба от Гуаякил и сериозен бизнесмен.

„Предстои да привлечем страхотен вратар, който е капитан на българския отбор (Николай Михайлов)“, каза Ауад, цитиран от eluniverso.com. Той потвърди, че клубът се е свързал с уругвайската звезда Луис Суарес, за да го убеди да участва в проекта. Бившият нападател на Барселона и Атлетико Maдрид обаче иска да остане в Европа още един-два сезона.

Кандидатът за президент на Емелек обяви, че спортен директор на клуба при него ще бъде бившата звезда на Ювентус Давид Трезеге, който е световен шампион с Франция през 1998 година.

Няма свободни места в „сините“ сектори за Левски – ЦСКА

Общо 17 638 места, разпределени за сините фенове, вече са заети три дни преди големия мач

Анте Аралица ще отсъства до края на годината, съобщиха от Локо (Сф)

Нападателят получи контузията още при гостуването на Ботев

Пуснаха билетите за България – Грузия

Пропуските вече могат да бъдат закупени

В Стара Загора: Ремонтните дейности по спортна база "Берое" вървят по план

Футболният клуб ще тренира на базата на Верея

Треньорът на Витоша: Радваме се, че излизаме срещу Левски за Купата

„Има отбори в Първа лига, които бихме отстранили", смята Кристиян Узунов

Играч е осъдил Спартак (Варна) за 130 000 евро

"С 99 процента от бившите ни играчи, на които се дължат пари, сме сключили споразумения", съобщиха от клуба

Цветомир Найденов: Жалко, че не ни се падна Левски за Купата

ЦСКА 1948 ще играе със Славия, а "сините" - с Витоша (Бистрица)

Обявиха датата на мача за Суперкупата на България

Лудогорец ще срещне Левски в началото на следващата година

Караиванов се извини на Илиан Илиев

"Не бях прав, явно бях подведен", заяви шефът на ПФЛ