Екзекуторът на ЦСКА Спас Делев смути за кратко с контузия треньорския щаб на Пирин

Екзекуторът на  ЦСКА Спас Делев смути за кратко с контузия треньорския щаб на Пирин

Авторът на изравнителното попадение за Пирин срещу ЦСКА в мача от четвъртфиналната фаза на турнира за Купата на България Спас Делев за кратко смути треньорския щаб на "орлетата".

Авторът на изравнителното попадение за Пирин срещу ЦСКА в мача от четвъртфиналната фаза на турнира за Купата на България Спас Делев за кратко смути треньорския щаб на "орлетата".

На днешната тренировка футболистът получи болки в петата и в областта около глезена, но след направените му снимки бе установено, че на бързоногото крило му няма нищо и той ще може отново да играе срещу ЦСКА. Причина за появилите се болки се дължи на това, че футболистът тренирал без стелки на футболните си обувки. Очаква се в партньор на Спас Делев в нападението на Пирин да бъде отхвърленият от ЦСКА Веселин Стойков, който прави истински фурор в мачовете от  дублиращата група и почти във всеки мач реализира по две попадения.

Ботев (Пловдив) призова феновете за подкрепа

В предстоящото домакинство срещу Ботев (Враца)

Докъде може да стигне проектът "Фратрия"?

Бързият възход на Фратрия: може ли варненският клуб да стигне до efbet Лига?

Арбелоа: Мбапе се чувства все по-добре

Старши треньорът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа актуализира информацията за състоянието на нападателя Килиан Мбапе

Дяков за дузпата на Левски: Категорична дузпа, няма драма със съдиите

Легендата на Лудогорец Светослав Дяков също коментира дузпата, с която Левски взе важни три точки на "Герена" срещу Локомотив (Пловдив)

Майкъла коментира дузпата за Левски и предрече още 2 победи на ЦСКА

"Срещу Лудогорец очаквам равностоен мач, който ЦСКА няма да загуби", заяви Георги Илиев

Защитник на Славия стана национал на Кабо Верде

Защитникът на българския Славия Жордан Варела получи разрешение да играе за националния отбор на Кабо Верде, съобщават от футболната федерация на странатa