Ел Маестро: Това не бе най-добрият ни мач

Ел Маестро: Това не бе най-добрият ни мач

„Резултатът е страхотен“, заяви треньорът на ЦСКА след 4:0 над Ботев

Треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро остана доволен от изразителната победа с 4:0 срещу Ботев Пловдив, но добави, че има още какво да се желае от играта на тима.

"Това е една от най-големите ни победи този сезон. Не беше най-добрият ни мач, но резултатът е страхотен. Ботев ни изненада със схемата си на игра, отне ни 5-10 минути да се организираме, но след това държахме нещата под контрол", посочи той.

"Радвам се за Каранга, вкара типични за него голове. Надявам се, че така ще продължи. И при предишния му престой в ЦСКА му отне няколко мача, преди да вкара първите си голове. Иван Турицов отново усети болка в старата контузия и затова го смених. Надявам се да не е нещо сериозно. Той тренира нормално последните дни и затова го пуснах като титуляр", коментира Нестол Ел Маестро.

Кирил Домусчиев: Всичко това ще се помни още поне 100 години!

„Успех, Лудогорец и смело напред!“

Ботев (Пловдив) продаде 800 абонаментни карти

Вижте какво съобщиха „жълто-черните“

Легендите на Лудогорец със зрелищно 2:2 (ВИДЕО)

Шоу за 80-годишния юбилей на шампионите

Лудогорец отпразнува 80-годишнината си с мач на легендите и голямо шоу (ВИДЕО)

Спектакълът включваше концерт и нова песен за шампионите

Десподов: Лудогорец остава в сърцето ми

"Животът ме научи на едно нещо – никога не казвай никога"

Кошмар за защитник на Локо Пд, аут е за нови 6 месеца

Калоян Костов е със скъсана предна кръстна връзка и ще се подложи на операция

Вижте кои ветерани играят за юбилея на Лудогорец

Двубоят стартира в 18:00 часа

Беретини намекна, че скоро ще се откаже от тениса

Матео Беретини загатна за възможно оттегляне от професионалния тенис

Доскорошен нападател на ЦСКА 1948 ще играе в Косово

Македонският нападател Марио Илиевски, който до скоро беше част от ЦСКА 1948, продължава кариерата си в косовския гранд Прищина