Електричката: Победата не дойде лесно, все пак Берое е сериозен отбор (аудио)

Електричката: Победата не дойде лесно, все пак Берое е сериозен отбор (аудио)

Капитанът на Локомотив (Пловдив) – Здравко Лазаров, остана много доволен от победата с 4:2 над тима на Берое, предаде репортер на Novsport.com

Капитанът на Локомотив (Пловдив) – Здравко Лазаров, остана много доволен от победата с 4:2 над тима на Берое, предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Локомотив” и бе първа от програмата на 7-ия кръг на родната „А” група.

„Победата не дойде лесно, очаквахме да бием, но все пак Берое е сериозен отбор и общо взето мачът бе труден. Надявахме се да вкараме ранен гол и до почивката до голяма степен да си решим мач, смятам, че в голяма степен изпълнихме указанията. По-лесни съперници няма, всички играят за точки. Отиваме във Видима за победа, пък каквото стане”, каза Лазаров след края на двубоя.
Официално: Левски подписа с юноша

Радостин Стоилов парафира професионален договор

Фондация ЦСКА събра близо 60 000 лева за Любо Пенев

Фондация ЦСКА продължава активната си кампания в подкрепа на легендата на „червените“ Любослав Пенев, който в момента провежда лечение в Германия

Младите звезди на Черно море се местят в Дания

Берк Бейхан и Николай Златев ще посрещнат празниците в Скандинавия

Шамил Мамедов получи разрешение да се състезава за България

За допускането на родения в Дагестан борец гласуваха петима членове на управата

Ресторантът на Пеп Гуардиола в Манчестър затвори окончателно

Ресторант "Таст" бе специализиран в гастрономическата каталунска кухня

Гьоко иска петима нови в Спартак Варна

„В постоянен контакт съм с шефа на клуба Алекс Илиев и знаем какво търсим на пазара", каза специалистът

Левски вдига акциите на Марин Петков

"Сините" планират да продадат крилото

Майкъла: Папазки е много висок клас предприемач

"За ЦСКА е много голяма чест, че този човек дойде при нас", каза Георги Илиев

Разкриха колко ще плати ЦСКА за второто си ново попълнение

"Червените" се подсилват с бразилец