Елитен турски отбор с интерес към Едвин Куртулуш

Елитен турски отбор с интерес към Едвин Куртулуш

Защитникът на Лудогорец може да премине в Турската Суперлига

Турският Хатайспор преговаря със защитника на Лудогорец Едвин Куртулуш, съобщават местните медиите. Трансферният прозорец в южната ни съседка затваря утре, така че сделката все още може да бъде осъществена.

24-годишният бранител премина при "орлите" през това лято с трансфер от Хамарби, като за правата му бяха платени близо 1,5 млн. евро. До момента Куртулуш е изиграл общо девет мача със зелената фланелка - пет в efbet Лига и по два в квалификациите на Шампионска лига и Лига Европа.

Хатайспор се намира на предпоследното място в Суперлигата с едва една спечелена точка след първите 4 кръга, в които отборът е допуснал 9 гола. Треньорът иска да подсили защитната си линия, като приоритет е именно привличането на футболиста на разградчани.

 

Локо Пд с първи нов, взе защитник от Берое

Енцо Еспиноса подписа за две години със "смърфовете"

Официално: Фратрия взе трио от Спартак Варна

Още нови във варненския клуб

Дунав започна подготовка с двама нови

И трима на проби

ЦСКА с интерес към шведски халф

"Червените" искат футболист на Йостер

ПАОК с оферта за български футболен национал

Гръцкият първодивизионен футболен клуб ПАОК е направил оферта на стойност 400 хиляди евро за привличането на българския национал Симеон Петров.

ЦСКА заминава за лагер в Словения в неделя

През настоящата седмица тимът на ЦСКА ще тренира интензивно на клубната база в Панчарево преди заминаването на подготвителния лагер в Словения, съобщиха "червените" на сайта си.

Майкъл Оуен: Бойко заслужава "Златна топка" за ветерани (ВИДЕО)

Легендата поздрави лидера на ГЕРБ за 66-ия му рожден ден

Стоичков вече е футболист на Септември София

Септември привлече халфа Стоян Стоичков, потвърдиха от клуба от София.

Български национал е сред трансферните цели на ЦСКА

Има предварителни разговори със Симеон Петров, който е футболист на унгарския Фехервар.