Емил Данчев: Бербатов в ЦСКА е пълен абсурд към момента

Емил Данчев: Бербатов в ЦСКА е пълен абсурд към момента

Ръководството на "червените" може да си мечтае какво пожелае, питайте ме нещо сериозно, казва агентът на Бербатов

В края на октомври, когато Мартин Петров бе представ­ен официално като играч на ЦСКА, а изпълнителният дирек­тор на червените Александър Тодоров обяви, че мечтата му да върне Мартин и Димитър Бербатов на „Армията" се е сбъднала наполовина. Шефът не скри, че за него би било удоволствие Бербо отново да играе с фланелката на ЦСКА и си отвори вратичката за по­добен трансфер.

В онзи мо­мент той изглеждаше напълно невъзможен. Преди няколко дни обаче Мартин Йол бе уволнен като треньор на фулъм, където води Берба­тов. Освен това родният на­падател търпи много сериоз­ни критики за представянето си през този сезон и усилено се заговори, че в момента прекарва последните си месеци в Англия. Потърсихме неговия агент Емил Данчев за комен­тар по ситуацията, възникна­ла около Бербатов, и дали не е изключена възможността той да се върне в ЦСКА. Дан­чев обаче отрече категорично.

„Питайте ме нещо сериоз­но. Няма как това да стане в момента. Към сегашна дата Димитър Бербатов на „Ар­мията" е пълен абсурд. Ръководството на червените мо­же да си мечтае каквото по­желае. Иначе какво ще стане с Бербатов, ще разберем през януари. Още е рано да се гово­ри за неговото бъдеще и не мога да кажа например, че със сигурност ще се раздели с Фулъм", заяви Данчев пред „Тема Спорт". 
Петричев: Днес играха двата най-добри тима в България, да не забравяме, че ние градим нов отбор

Директорът на Луогорец сподели впечатленията си от ремито срещу Левски

Веласкес: Направихме много добър мач, особено през първото полувреме

"Трябва да рабтим всеки ден много сериозно", отбеляза треньорът на Левски

Руи Мота: Този резултат е по-добър за Левски, отколкото за Лудогорец

„Истината е, че имаме затруднения с контузени футболисти, но всички се справят добре и се стараят“

Серджио Падт: Левски е доста силен отбор

"Още е едва началото на сезона, а Лудогорец трябва да мисли за 3 турнира"

Вихрен със сериозен трансфер, привлече бившия футболист на Ботев (Враца) и Пирин Мартин Бачев

Той е новото попълнение на тима от Сандански

Ботев (Пловдив) продължава с пълни обороти подготовката сиза визитата на Септември

Мачът е в неделя от 17:45 часа

 Гьоко Хаджиевски: Победата ще ни даде повече мотивация

Старши треньорът на Спартак Варна – Гьоко Хаджиевски логично беше доволен от победата с 2:1 в гостуването на Монтана.

Нанков: Бяхме по-добри, въпреки загубата

Старши треньорът на Монтана Анатоли Нанков бе разочарован след загубата с 1:2 от Спартак Варна на „Огоста“. С това поражение приключи серията на монтанчани от три победи..

Спартак Вн излъга Монтана с 2:1 като гост (ВИДЕО)

Спартак Варна излъга Монтана като гост с 1:2 в мач от 9-ия кръг в efbet Лига. Въпреки игровото предимство за домакините Дамян Йорданов откри резултата за гостите в в 33-ата минута. Борис Димитров изравни в 50-ата, но Георг Стояновски върна преднината на варненци в 59-ата.