Емил Спасов: Левски победи Хебър с майсторство

Емил Спасов: Левски победи Хебър с майсторство

Легендата на Левски Емил Спасов коментира победата на Левски над Хебър с 4:1

Той заяви пред "Мач Телеграф", че е очаквал играчите на Хулио Веласкес да срещнат проблеми срещу „гробарите“, но това не се е случило заради спокойната игра от тяхна страна. 

„Смело мога да кажа, че тези два мача, след подновяването на първенството, са сред най-добрите на Левски от доста време. Впечатлен съм от начина, по който играят. Вижда се, че Веласкес е доста старателен и мотивиран. Има голямо желание да направи нещо в Левски. Това е хубаво и съм доволен. 

Надвихме Хебър убедително с майсторство и със силна игра. Момчетата бяха спокойни и уверени и така трябва да бъдат и занапред. Силен Левски и силно начало! Ако продължим и занапред така, резултатите няма да се забавят. Левски е опасен в нападение и сигурен в защита. Дано продължават в същия дух“, започна Спасов.

„Явно Генчев не преценил правилно за Евертон Бала и Ел Джемили. Аз и преди харесвах играта на крилото, а Джавад е сред най-техничните футболисти в отбора. Малко е непостоянен, но той е и млад. Може би и психологически нещата не са били на необходимото ниво. Тези играчи имат качества. При добра работа с тях и мотивация, която те имат сега, се вижда, че могат да дадат много повече на клуба. 

Отборът е подреден. Смени се схемата с трима в защита. Вече Левски играе с четирима в отбрана и така е много по-добре. Веласкес е изключително трудолюбив и много упорит. Явно и той иска да се развива и се старае много. Дано всичко това, което той иска и умее, футболистите да го възприемат. Най-вече трябва да са постоянни. Очаквах с Хебър да изпитаме проблеми, но не беше съвсем така. Нямаше притеснение и това доведе до този резултат“, заяви Спасов.

Веласкес: Треньорът определя профила на играчите за селекция, скаутите ги търсят

Оттук нататък трябва да видим какво реално може да си позволи клубът

Ботев Пд отваря семеен сектор на стадиона си

Ботев (Пловдив) стартира инициатива, насочена към семейното посещение на мачовете на стадион „Христо Ботев“, съобщиха от футболния клуб. 

Филип Кръстев претърпя операция

Българският национал и капитан на отбора в последните два мача Филип Кръстев е претърпял операция на ахилесовото сухожилие, което скъса в началото на месец май, като интервенцията е извършена в ултрамодерна клиника в Турция.

Феновете на ЦСКА с призив за билетите за финала за Купата

Организираните фенове на ЦСКА отправиха призив към Професионалната футболна лига да бъдат пуснати в продажба билети за всички сектори на Националния стадион „Васил Левски“.

Лески пусна онлай билетите за гостуването на Лудогорец

Пропуските са с цени от по 6 евро

Четирима от шампиона Левски в Топ 10 на Футболист на футболистите

Четирима от шампиона Левски попаднаха във финалната десетка на анкетата "Футболист на футболистите", организирана ежегодно от Асоциацията на българските футболисти (АБФ).