Етър обяви Общо събрание за края на март

Етър обяви Общо събрание за края на март

Ще се проведе на стадион "Ивайло"

Общо събрание на „Футболен клуб Етър ВТ“ ще се проведе на 27 март, обявиха от клуба. 

Отчет на дейността на Управителния съвет през досегашния мандат 2020-2024 година е заложена в първа точка на дневния ред. Втората точка предвижда промяна обсъждане и приемане на Годишния финансов отчет. Третата точка в дневния ред на Общото събрание е за приемане на нови членове на СНЦ „Футболен клуб Етър ВТ“ по предложение на УС.

Освобождаване от длъжност и отговорност на членовете а досегашния УС е заложено в следващата точка, а петата е за избор на нови членове на Управителния съвет на клуба, избиране на председател на сдружението.

Общото събрание ще се проведе на 27 март от 18:00 ч. на стадион „Ивайло“.

Сангаре: Искам да стана още по-важен за Левски

Приемам всички решения на треньора, призна таранът

Питас лаконичен за бъдещето си в ЦСКА

Нападателят желан от няколко клуба

Провалената селекция на Николай Костов в Левски

Само Дарлан бе продаден от взетите при специалиста

 Славия потвърди за трансфера на Мартин Георгиев: Изпълни дълга си

ПФК Славия потвърди за трансфера на защитника Мартин Георгиев, който от месец януари ще носи екипа на гръцкия АЕК Атина.

Бивш играч на Ботев Пд отива в трета испанска дивизия

Бившият футболист на Ботев (Пловдив) Антонио Перера по всяка вероятност ще продължи кариерата си в Депортиво (Луго) – отбор от третото ниво на футбола в Испания, съобщи журналистът Рубен Дорадо от Радио "Онда Серо".

Славия продаде защитник на АЕК

Българският защитник Мартин Георгиев, който досега играеше за Славия (София), е продаден на гръцкия АЕК (Атина), съобщи сайтът sport24.gr.