Федерико Бариос оптимист за оцеляването на Ботев (Враца)

Федерико Бариос оптимист за оцеляването на Ботев (Враца)

„Беше много важно да не загубим днес“

Вратарят на Ботев (Враца) Федерико Бариос е уверен, че тимът му ще запази елитния си статут и през следващото първенство.

Колумбиецът бе с основна заслуга за домакинското равенство 0:0 срещу Крумовград.

„Беше много важно да не загубим днес, не е перфектният резултат за нас, но не е и най-лошият. Надявам се тези четири мача без загуба да дадат повече самочувствие на тима ни. Ако покажем това, което показвахме в предишните двубои, ако играем така, ще спечелим и ще се спасим“, заяви Бариос.

Славия може да има национал на Мондиал 2026

Защитникът на Славия Жордан Варела може да се окаже сред участниците на Световното първенство догодина

Гласи се нова промяна за намаляване на чужденците в българския футбол

Вижте каква е тя

Още един контузен в ЦСКА преди Берое

Крилото на ЦСКА - Иван Тасев, стана поредният играч, който попадна в лазарета на тима

Кристиан Димитров още не е сигурен, че ще преподпише с Левски

Защитникът на Левски - Кристиан Димитров, все още обмисля и не е дал отговор на предложението за нов договор, съобщава „Мач Телеграф“

Ливърпул спря пропадането с разгром насред Франкфурт (ВИДЕО)

Слот заби Салах на пейката след четирите загуби

Петър Станич: Не сме свикнали на изкуствен терен

Ще направим всичко възможно да си тръгнем с трите точки, обяви играчът на Лудогорец

Голмайсторът на Берое аут за ЦСКА

Салдо се контузи преди визитата в София

БФБ отложи решението за нов селекционер

Българска федерация по баскетбол отложи решението за избор на нов селекционер на мъжкия национален отбор

Руи Мота: Играчите се вълнуват повече за мачовете в Лига Европа

Руи Мота заяви, че футболистите на Лудогорец са много по-развълнувани, когато играят в Лига Европа спрямо вътрешния шампионат